bugün

tam anlamı ile skandaldır! böyle bir hikayesi olan ve ağıt niteliğindeki türküye yapılan bu düzenleme ve klip ayıptır!

https://www.youtube.com/watch?v=V9u7wKFnMc0
tıklanmaması gereken kliptir. (bkz: ömür gedik kim)dir ki hey onbeşliye klip çekiyor.
on beşli türküsü ne ulan, aslan yarim kız senin adın hediye diye yas içeren türkü mü olur ? bunu ingilizceye çevir bakalım: o my lion lover, girl your name is ''the gift''.

tanım: yamuk bir şeyi nasıl yorumlarsan yorumla zaten yamuktur.
Muzikte olmazsa olmazimizdir kendisi.
ömür gedik kim ? üstadlar ciddiyim biri beni aydinlatsin manken mi ? spor haberleri falan mi sunuyor.

gerçekten tanımıyorum suan sorun klip degil kari kim amk ?
görmediğim kliptir. lakin bu türkünün şehitlerimiz anisina yazıldığını bilmeyip de uyduruk yakıştırmalar yapan yazarlar adına utanıyorum cidden. yazık size.
bi ara hozan beşir vardı, şimdi de bu peydah oldu başımıza. ne kadar itibarlı içimi güzel şarkı varsa içine sıçmaya azmediyorlar.

şarkının dikleriyle başa çıkacak gücün yoksa eğer, şarkılara öyleyse ne diye hayret ediyorsun, etme.
ömür gedik'in bir de köpeği ve babası ile fotosu vardır ki o daha içler acısıdır.
neden bugün gündeme getirildiği merak edilen klip.

ocakta yayınlanmış klip, bugün linç kampanyası başlatıp prim alma peşinde mi birileri. *
güncel Önemli Başlıklar