bugün

her akşam izmirde radyo 35de(89.0) saat 21:00 dan 24:00 a kadar güzel hikayeler,aşk ile ilgili hikayeler anlatan,izmir ve çevresinde oldukça sevilen ve insana duygu yogunlugu yaşatan programı ile herkesin takdirini kazanmış şahsiyet. programının adı da ömer köroğlu ile vesaire...

http://www.omerkoroglu.net/
2 yıllık bir emeğin ürünü "Vesaire" isimli ilk kitabı 19 Nisan da başlayacak izmir kitap fuarındaki SODEV standında satışa sunulacak yazar. 3 günlük imza günü de olacakmış, ilgililere duyurulur.
hayatımdaki en guzel hikayeleri dinledigim adam.

hic radyo dinlememe ragmen, acardim her aksam 9 da 12 ye kadar kapanir dinlerdim.
her hikayesinde tuylerim diken diken olurdu...
hani $u herkesin bildigi "kendine iyi bak" hikayesi falam...ilk onun programında duyuldu, izmirliler iyi bilirler.
hincal uluc'un bu kadar harika denemeler yazabildigini onun guzel sesinden ogrendim.
ve hayatıma yon veren kolejli kız hikayesini...
çok güzel hikayeler anlatıyor olmasına rağmen, kendi adıma konuşuyorum; pek fazla samimi bulmadığım bir zat. ama Allah için, ses tonu falan on numara. o yüzden kendisini dinlettiyor. ayrıca da teşekkür ediyorum kendisine, duygusal dünyama kazandırdıkları için...
istanbul fm de şu sıralar yayında olan ancak programın başlamasının üstünden yarım saat geçmesine rağmen sesini sadece reklam yaparken duyduğum zat.

bu adam konuşurken biri beni uyandırsın...
radyo 35 dj i kendisi.Harika bir sesi var ve vesaire diye bir programı var tavsiye ederim...
hsyk yeni üyesi.

Rize Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı.
bizim mahallede bir bakkal adı... köroğlu gıda... herkese tavsiye ederim. *
harika ses ve yorum...
maşallah dediğim o dünyalar tatlısı şeker insanlardan birisi olan radyocu.
öyle özledimki seni kendi yazdığı şiiridir ve bir de bunu seslendirmiştir ki dinlemeden ölmeyin.
[http://www.youtube.com/watch?v=FWqq8sszCf0 ]
anlatımıyla insanları başka dünyalara götüren, ses tonuyla kendine hayran bırakan radyo sunucusu. radyo 35 te yaptığı ömer köroğlu ile vesaire programını şimdi radyo ege de sürdürüyor. eğer aşıksanız kesinlikle dinlemeniz gereken birisi. ama bazen insanı intihara sürükler. bir kere dinleyen müptelası olur.
sesi gibi çok babacan çok cana yakın biri.

izmirin yaşayan efsaneleri arasına girecek şiirsel bir adam.
radyo pause'da hafta içi her gün saat 21:00'dan 00:00'a kadar yayın yapan vesaire programının rahatlatıcı ve eşsiz ses tonuna sahip sunucusu. Günümüz hikayecilerinin başlarında yer alır.
Zaman zaman dingin zaman zaman coşkun olan ses tonunu çok iyi ayarlayabilen dinlendikce dinlenen vesaire adlı radyo programının sunucusu muazzam insan.