bugün

şerefsizin önde gidenidir bunlar..

xxx kişi öldü, hemen şarkı yaz, xxx kişi eylem yaptı hemen şarkı yaz, xxx kişi lgbt bayrağı açıp sikin beni yazdı hemen şarkı yap..

amacın ne am paparası? sadece gündemdeki konuyu eline alıp, insanların o an duygusal yönlerine demagoji yapıp, yukarı çıkmak..

kansızdır bunlar, bu gün beren saat denen kadını gördük, az önce denk geldim hemen özgecan aslan güzelim kıza şarkı yapmışlar..

bunların hepsi birer tiyatrodur, kötü bir senaryodur, delikanlı adamsan, önce 40 gününün bir çıkmasını beklersin, kanı daha kurumamış, dikkat çekmek için dans ettiriyorsun meydanlarda..

yazık lan size, sanatçısınız sözde, ülkenin aydınısınız, ve bunca insan sizin konserlerinizde kafayı buluyor benliğini unutuyor resmen, adam diye geziyorsunuz..

ah bir uyansa şu halk, hepinizin sonu barakada sabahlamakta işte, tek benim çabamla olmaz, insanların gölgesinin kanını kemiren yarasalarsınız hepiniz, duygusuz ve bir o kadar cani..

birinizde dua etseydi lan şu kızcağıza? birinizde ailesini arayıp üzüntü dile getirseydi, ama ben ailesini aradım demek için değil, insanlık için, hem aramıyorsunuz, hem de arasanız, yarın bir yazı yayımlar, onun altına iliştiri verirsiniz, ay ben annesini aradım işte ben süperim dedirtebilmek için..

soysuz kansızlar..
gezide veyahut başka olaylarda, kabak gibi meydana çıkmış, sonralardan sönüp pusmuş tiplerdir.