biraz pısırık olması kuvvetle muhtemel ılık babadır. eşine de karıcım diye hitap eder o.

çocuğa sopa çekmezsen dikbaşlı, ukala ve söz dinlemez biri olur. şiddet eğitimde şarttır.

eğitime gönderdiğiniz hayvanlar nasıl söz dinliyor sanıyorsunuz ?
doğru bir tavır sergileyen babadır. şiddetle hiçbir varlığın eğitileceğini düşünmüyorum. şiddet gören bir çocuk büyüdüğü zaman şiddete meyilli bir birey olur, çevresine terör estirir. çocuğunu döven bir baba olmak yerine çocuğuyla konuşa konuşa veya çocuğuna örnek olacak davranışlar sergilerse ruhen sağlıklı bir birey yetişmiş olur.şiddet gören bir çocuk birde büyüme çağındaysa her problemi dayakla dövüşle halledeceğini düşünür. ergenlik döneminden hiç bahsetmiyorum bile..
Bana bir fiske dahi vurmadı lakin 6 yaşında terkedip gitti. Saçmalıktan ibaret olan entry/başlıktır. keşke vursaydı da yanımda olsaydı. küçük yaşta şiddet gören çocukların büyüyünce ne denli psikolojik problemler içinde olduğu bilinmelidir.
-baba: Ataberk lütfen sorunlarını bize açıkça anlat.
-ataberk: senin araba vitesini götünden sokup yedi ceddinden çıkarıp sike sike ayran offff adam gibi küfür bile edemiyorum salın beni lan artık.
-Baba: vay yaratıcısın ha beyzbol oynamaya ne dersin.
Beni annem çok dövdü. babam 1 kere bile vurmadı. şu an yaşım 24. annen dövsün mü yoksa baban bağırsın mı?, diye soracak olursanız... annemin dövmesini tercih ederim.
Hata yapan yumuşak babadır. Çocuk canım cicim şeklinde eğitilemez. Çocuklara belirli bir yaşa kadar şiddet gösterilmezse o çocuk söz dinlemez ve dikbaşlı birisi olur.

Eğitim için şiddet olmazsa olmazdır. Eğitime gönderilen evcil hayvanlar da bu şekilde eğitiliyor. Laf dinlemediği anda veriyorlar sopayı. Eğitim bitince de kuzu gibi oluyorlar.
hele kız çocuğunu dövmüyorsa büyük bir yanlış yapan babadır. eğitim için dayak şarttır.