bugün

simdi buralarda olmayan kisa donemli modlardan alimacgraw'in yaptigi sey.

10 gunluk caylakligim bitmeden 10 gun daha uzatmisti. 20 gune cikan caylakligim da bitmeden 10 gun daha uzatip, beni sozlukte 30 gun caylak tutmustu. nedeni moderasyona cok soru sormamdi. ben soru sordukca, +10 diyip caylakligimin uzadigini haber vermisti.

benim caylaklik bitp, tekrar yazar olmamdan bir sure sonra da modlara verip veristirip, sozlukten gitmisti. vatandas, modlugun zevkine benim ustumde vardiydi. *

hey gidi hey.
steve'in aly'si, bir donem ankara zirvelerine gidisle ilgili muhabbet ettigim aly, dert dinlermis gibi yapan aly; cevap veremedigin sorular sordugum icin suremi uzata uzata caylak etmene degdi mi? modlara cemkirip, sozlukten gitmene degdi mi?

bak.
su an sozlukte ya yazmiyorsun ya da asil nickinle bile yazamiyorsun.

edit1: limon sen de eski nickinle yazamiyorsun, gibi bir laf etmeyin, ben eski nickimle iki defa silik (ki ikisi de kendi istegimle baska nicke gecmek icindir) oldugum icin, eski nickime donemiyorum.

edit2: is bu entrydeki olay 3 mart 2008 ile 3 nisan 2008 tarihleri arasinda olmustur.
bir benzeri 19 aralık olaylarında gerçekleşen hadisedir.

hayata dönüş operasyonunda tutuklulara megafonla seslenen asker "teslim olun" çağrısı yapmıştır. ulan adamlar hapishanedeler zaten, daha ne kadar teslim olsunlar?
gaza gelmektir.
düşene bir tekme de ben atayım mantığıdır.
eşeği sağlam kazığa bağlamaktır. neme lazım usta falan olur.