bugün

son 1 haftadır polisle çatışıyorum. yoruldum, kokuyorum ve sesim biber gazı ve portakal gazından kalınlaştı.
halkı 10 kişi korumaktan yoruldum, her tarafım yara bere içinde. dizime ve sırtıma onlarca biber gazı isabet etti. topalladım, yere yığıldım. halk benim için geride kaldı bundan yoruldum.
gözlerimin kapanmasından yoruldum. bağırış çığırışmalar arasında üstüme saldıran polislerden yoruldum. halkın kaçarken beni ezmesinden, bazılarınınsa ben ve benim gibileri tedavi etmek için geride kalmasından yoruldum.
polisin orantısız güç kullanımından yoruldum. beni her vurduğunda seviçten kuduran polislerden yoruldum.
1 gün içinde 5 ayrı cepheye destek vermekten yoruldum. sığınmak için insanlardan yardım istemekten.
plastik mermiyle beni vuramayıp peşime adam takan polisten kaçmaktan yoruldum.
bdp, öcalan, alkollü alkolsüz diye bizi ayıraya çalışanlara her gece cevap niteliği yazılar yazmaktan yoruldum.uyuyamamaktan yoruldum.
kısaca herşeyden yoruldum. yeri geldiğinde kalkıp yerimi alın, içeri alınırsam sokağa inin korkmayın. küçükte olsa mutlu bir ütopyadan korkmayın yorulmayın. şuanda okuduğum memlekete gidiyorum. gram ders çalışamadım. şuan eğitim hayatımı uzattım biliyorum.
şunu söylememe izin verin. bundan pişman değilim. 5 gün dinlenip tekrar alanlara dönecem. sağlıcakla kalın.