bugün

normal bir insandır.

kıyafet vücut hatlarını belli etmemeli. pardusu altına dar olmayan kot pantolon üstüne baş örtüsü giyebilir mesela. çarşaf giymelerine gerek yok.
diğer sözlüklere baktığımda ne kadar boş konuşan, saçma olan, dengesiz başlıklar olan sözlük burası diye düşünmekteyim.
Gosteripte vermiyorum ayagina yatmasi muhtemeldir.
Bokunu çıkardınız sözlüğün sonra daha da boku çıkmaz heralde dedim sonra daha bi boku çıktı daha da olmaz heralde dedim yok artık yani dedim ama öyle bi boku çıktı ki sarsıldım derinden, ama bu entry görünce anladım ki çıkardığınız bokun bi sınırı yok çünkü hepiniz boksunuz böyle ishal boku ama normal bok ta değil.
çokça var,

kafayı sarıp, kıç baş ortada gezen.
takiyyecidir, islamiyetin çıktığı yer olan arabistan'da bile kadınlar çarşaf, peçe giyerken, o bıy bıy bıy başı örtmek, pardesü giymek yeterlidir bıy bıy bıy der, işine öyle geldiği için. ha esas yerindekiler bilmiyor, sen biliyorsun.

bir de takiyyelerine dayanak olsun diye kıyıda köşede ne kadar söz, görüş varsa bulup onu söylerler, efendim islam alimi abdülhalim bilmemkim, şöyle demişmiş falan filan. geçiniz arkadaşlar, bir şeyi kabul edeceksen her şeyiyle kabul edeceksin, etmiyorsan kendi kafana göre yarattığın bir şeyin peşinden gidiyorsun demektir.
ateist agnostik deist tiplere dert olurlar. gerçekten çok yazık..