bugün

aslında bu çaktırmama durumu bakkalın kendi sanrısı. yeminle! bizler sanki fark etmiyoruz. kredi kartının olmadığı zamanlarda az mı geçirdiniz lan? bir de sizin, ''çay söylim abi'' samimiyetiniz yok mu ölüyorum.

allah'tan süpermarket sayısı arttı da sizin gibi kazıkçılar ortadan kalktı. en azından ne aldığımızı biliyoruz.
çiklette veriiiiiiiiiiiiim mi deyip habire 10krşun üzerine yatan * asıl namı sahtekar bakkal olan x. * * *
çaktırarak geçiren mahalle bakkalından daha şirindir. Zira mahallede tek bakkal olduğundan gönlünün dilediği gibi geçirir bizimkisi. Ama çaktırarak geçirmekten ayrı bir haz duyduğunu şüphesiz söyleyebilirim.
fatura kesmez, para üstü yerine sakız vs verir. tam bir piçtir. bide müşterinin ayağı alışsın bokuna 10 lira versen yeter, sana 5 lira gibi terimler kullanırlar ki vazgeçilmezdir.

(bkz: 10 liralık ürüne 10 lira versen yeter diyen esnaf)
durumun anlaşılması durumunda linç yaşanacak ve türlü manşetler medyada yayınlanacaktır.

(bkz: şirin mahalle tepkisi şirin olmadı)
(bkz: ben sana bakkal olamazsın demedim)*
(bkz: çaktırmadan geçirmek)
'mahmut abi haftaya ödeyeceğim yalnız'a canın sağ olsun diye cevap verecek bakkaldır aynı zamanda. geçirsin, canı sağ olsun.*
Halk arasında süper esnaf olarak bilinen bakkallardır. Yok yoktur. Abi bana biçer döver lazım desen, yarım saat içinde kapında bil. O durumda ekstra ekstra geçirir o ayrı.
(bkz: erdal bakkal)

(bkz: uludağ sözlük başlık hortlatma timi)
güncel Önemli Başlıklar