bugün

beş ölçütten sadece ikisine uyduğum kadın durumu.
Beth riesgraf. http://m.imdb.com/name/nm...p;ref_=m_nmmi_mi_nm_pbl_7 dizide zeki gerçek hayatta da öyledir heralde bu kızın bir artısı daha var, kahkulu. 1bu 2madmen deki koca memeli hatun 3 within temptation ın solisti.
Kadın versiyonumdur.

24 saat açığım. Nikah tarihini alsın, yerini ve saatini msj atması yeterlidir.
o ferrariye binemedikten sonra olsa nolur yani. BEN GÜZELE GÜZEL
DEMEM Güzel benim olmayınca.
Sarışın eğlenilcek zeki güzel seksi tatlı kızla evlenilcek kadın tipidir.
çok yakinen tanıdığım bir kadındır. kumrala yakın sarışındir. ayrıca yeşil gözlü ve koç burcu kadınıdır.
(bkz: candice swanepoel)
zeki ve tatlı olabilir. ancak zordur.
zekilik ve seksilik aynı terazide doğrunun ve yalanın olmasıdır.
neden sarışın ? ben esmerim dedirten kadındır.
sarisinlarin ve kizillarin daha zeki olduguna dair bilimsel verileri (yani posta gazetesinde yaziyordu, bilimsel veri sayilir mi bilmiyorum) goz onunde bulundurursak sarisinsa zeki olabilir, guzelse tatli da olabilir, bu kadar ozelligi varken mutlaka seksi de gelecektir, bu yuzden; karsilasilma olasiligi yuksek kadindir.
çoğunlukla dünyalar tipsizi ve beyinsiz bir erkeğe bakması beklenen hayali karakterdir.
böyle bir şey yoktur.
olsa da ben sikemem dedirtendir.
sarışın olmasa bendim.
Bi sey derdim de neyse..
Ahahaah..
Gulduren basliktir.
Eninde sonunda sikilecektir. O yüzden böyle havalarda falan gerek yok baştan söyleyelim de.
Erkeklerin biraz "salakça" kadın sevdiği göz önünde bulundurulursa pek değeri yoktur bu türün.
virgül olmayınca seksi tatlı diye kafamda canlandı diyorum bir seks nasıl tatlı olur onu düşünüyorum gece gece neyse fazla düşünmeyim *
Zamanla yalnızca ilkine bakılması gerektiğinin anlaşılacağı durum.
(bkz: charlize theron)
zeka kısmını bilemem ama diğer özellikler kesinlikle jennifer aniston'da var.Brad reis angelina için bile olsa bırakmıcaktı bence.
yoktur! olsa olsa esmerin saçı-başı sarıya boyanmış halidir o!
(bkz: öyle bir dünyanın olmaması)
tezatlıkları üzerinde barındıran kadındır. Zekiyse çakma sarışındır, sarışınsa zeki değildir. *