bugün

önermeden önce açıklama ;

benim dindoş tanımım ; dini kendi çıkarları için kullanan ,insanların vicdan özgürlüğüne saldırıken yüce dinimizi acımısıca sömüren kişi

dindoşların sıkça kullandığı bu ''%99'ı müslüman olan bir ülkede... '' diye başlayan bu cümleye giydirme vakti çoktan geldide geçiyor diye düşündüm.

Şimdi efenim bu ülkede laikler en kötü %40 olsun, daha fazlada mantıksal görüşümü önermek için bir oran bu , günah kötülük hertürlü pislikte ne diyor bu dindoş , diyorki ; ''bu pis laiklerin bok yemesidir efenim'' hoooop kendince müslüman tayfadan laik %40 ı gizlice çıkarıveriyor , sonra aklına bir fikir geliyor bu dindoşumuzun mesela şeriat isteyecek bu seferde başlıyor, ''%99'u müslüman olan ülkede ...'' hemen olaya%40 laik kısmı dahil ediveriyor, anlayacağız bu dindoşlar çok ikiyüzlüdürler , dünya görüşleride çok kıttır bu zavallıların...

kendilerine bir sorum var! madem %99'u müslümansa ülkenin , bu kadar pislik , talan yağma insana düşmanlık niye ve nereden geliyor ?
%99 u müsümanlardan oluşan bir ülkenin insanları bu kadar pisliği nasıl yapabilir ?

ama biz mantıksever insanlar diyoruzki ; insanların ettikleri , onların dünyasal görüşlerinden değil , kişilik görüşlerindendir, buradaki benlik kavramını iyi analiz edebiliyoruz anlayacağınız , çok iyi müslümanım diyen çok şeytani günahlara girebilirken , herhangi bir ataist herhangi bir suç işlemeden topluma faydalı olabilir buradaki nokta kavramları anlamaktan geçer...

Mantıksal çerçevede düşünen ve dünyayı daha geniş açıyla görebilen yazarlarında bana katılacağına sonuna kadar inancımda tamdır.

not: Geometri bilmeyen giremez !
güncel Önemli Başlıklar