bugün

yalnız erdoğan a çok fena giydirmişler

https://www.youtube.com/watch?v=pCHIt2bbVkc
Adamin tek bir amaci var. Atar giderden hoslanan cahil secmeni onunde sov yapip oy arttirmak.... Bu garibanlarda liderim tum dunyaya atar yapiyor diye seviniyor..... Biride cikip demiyor ki, ulan madem bu adam bu kadar tassakli, birak amerikadan fetoyu almayi, got kadar yunana laf geciripte 3-5 iti bile niye alamiyor diye? Adamda anca laf.... Laf laf laf..... Gerisi cebi doldurmak zaten.
boş politika boş laflar boş şov.
lozanın güncellenmesi ne demek? haince ve ahmakça bir şey. tayyibın kıçı başı oynuyor. lozanın güncellenmesi olsa olsa sevre dönmek demektir. ki yunan cumhurbaşkanı da bir anlaşma güncellenmez dedi yani lozan tamamen kalkmalı dedi. siz gibi haysiyetsizler de bunu zafer gibi lanse ediyorsunuz. türkiyeye ihanet edenden hesap sorulacak elbet.
ne giydirmişler, ben göremedim.hala kendi takım elbisesi var üstünde.bende saçma sapan makyaj vb. ile ibneye çevirdiler sandım fotoşokla felan.atatürk'e bile yapmışlardı, yaraları var çünkü.tabi atatürk düşmanları ülkemizde bile varken, bunları yadırgayamıyor insan.kansız herifler.
vatan haini yunan beyanı.
bir de üstad a rum dölü derler haysiyetsiz şerefsizler.
altyazı yorumsuz. hayal gücünüzü kullanın.

görsel
karşısındaki barzani sandı herhalde,sonra baktı karısındaki okumuş,tahsilli üniversite mezunu profesör adam hemen geri vites.