bugün

için valla haci ben yirmi yildir aralıksız iciyom bi faydasını gormedim AMK belki siz görürsünüz.

Birasindan rakisina taşından peynirine kokosuna kadar içtim bi sik kazandırmadı bana sizde için sizde öğrenin.

Afiyet olsun.
kararları güzel ama eylem planı olmayan yazar.

bak hacı önce sigarayı bırakıcaksın. sigarayı bırakmadan diğer ikisi olmaz. hele kilo hiç olmaz.

sigarayı bıraktığından emin olman minimum bir ayını alır. bence önce sigarayı bırak.

bıraktığın gibi spora yazıl ve bıraktığına değdiğini hisset. en kötü günde 1 saat jogging yap, o zaman bile farkı anlarsın.

o gazla kilo da vereceksin. emin ol vereceksin.

daha fazlasını vermen gerekiyorsa bu fizyolojik bir durumdur, doktorun bakması gerekir.

ki spora başlamadan kalbe baktırmak hatta mümkünse bir check up elzem.

bunların hepsi başarılı oldu mu?

o zaman alkolle arana mesafe girmiştir zaten illa ki.

tamamen bırakmak... bence biraz fanatik ve imkansız bir şey.

yani her şeyden önce alışkanlıklarımız var, ritüellerimiz var, sevdiklerimizle 2 sohbetimiz var.

aydan aya 2 kadeh viskiyle de karaciğeri bitiremeyeceğine göre mesele yok. ama ona da dikkat etmek lazım.

yolun açık olsun. sürç-i lisan ettiysek affola.
Lafa gelince Kürtler şöyle, Kürtler böyle ama söz konusu meme olunca direk çark.. Klasik kemalizt t*rk işte naparsın..

(#26803086)
bu modeli giyenlerin üretildiği yer kayseridir.
tanım: bir ayakkabının içerdiği unsurlar.
Kürt sever.
Ne kız mıymış yazarı.

görsel
Birazdan kendisine istegi üzerine göbüşümün fotosunu atacağım yazar.
(#26814210)

sen hariç bebeğim..
görsel

iştahı olan gelsin gençler.
Gencler hepiniz toksunuz galiba gelen yok AMK.

Korkmayın sikmem.
Halı desenini beğendiğim yazar.
Cag atlayip stiletto ayakkabiya gecmeli dedigim yazar.ben gelirim ama kirmizi yoksa avcunu yalarsin pissssik.
Bekar evi kardeşim o kadar oluyor shagy alacak degiliz.
ismim Seniha yaşım 23 ölçülerim 87 62 93.

Hepsini bir gecede iciyom.

Kırmızı da var natali sen iste kuzum yoksada alırız.
erkek adam olcan bi de gold içiyo. Kırmızı nerde olum? Oraya 4 kırmızı koy onları koycana. Kaç kişi içtiniz lan onları adam gibi söyle. *
daha bir hafta önce içkiyi ve sigarayı bırakıyorum ciddi bir diyete başlıyorum (içkiliyken söylenenleri dikkate almıyoruz) diyen yüreği güzel yazar.
Kız gece gece ne kahvaltısı.

Meme paylaşın benim nickaltimda.
Harun yazar.

(bkz: memeni göster)
Oo kirmizi , alirim bi dal. Yalniz o marlboro olmamis. Nerde benim murattim?
Kislara seslenis : kizlar kopun yumurtanin evine kirmizilar belesmis kisir veririz bir legen yer bi kenarda ses etmez. bu konuda ne dusunuyonuz?
Kiro yazar.
Bira ve sigara paylaşan ergen. Bir de nargile uflerken bol dumanlar icinde bir foto yayımlarsa tam olur.
Ergen?

Haha mal la bu sözlükte bazıları.
Gel babacan gel birayla olmaz o işler gel. *
görsel

Edit: yok lan bunların hepsini boş müzesine koydum gelme. Zaaa.
Edit: brezilya carrefourdan aldım la free shoptan değil. Bitti hepsi zatee.
Brezilya dönüşü freeshop'tan aldığı ucuz tirt smirnoff votka ve beş para etmez 10 euroluk şarap sahiplerini açığa çıkaran güzide yazar. Bi de utanmadan en tirt jonivalkir i da koymuş. Evet.
Troll desen değil. Yazar desen değil. Sevimli desen hiç degil.
Ama bazı anlar oluyor ki, bam teline vuruyor ş.rfz.
Bir yazar.
Bazen sana, bazen bana, bazen ortaya yazar.
Burun tava var gencler bırakın o içkileri gelin dünya benle güzel.