bugün

Bir önceki kapatılma sebebi ise; Atamıza yapılan ahlaksızlık, saygısızlık gibi vs. şeylerdir. Bunu yapanları o monitore sokmak en mantıklısı.
herhangi bir sebep bulamamak.
türk milleti küfür etmeyi seven bir yapıya sahiptir. youtube mekanizması da türlü türlü videoları barındığından mütevellit izleyen bireylerimiz kendini kimi zaman küfre vermektedir. sırf bunu önlemek amaçlı yapılmışsa bu kapatılma kınıyoruz azizim. bırakın herkes istediği gibi içini döksün.

(bkz: youtube a küfür etmek için giren insanlar)
(bkz: bir küfür meydanı olarak youtube)
Karar vericilerin beyinsel sığlığı nedeni ile kapatılmıştır. Gerekçe komiktir; neymiş youtube'da Atamız'a hakaret ediliyormuş. E o zaman örneği biraz büyük ölçekli düşünelim, internette de Atamız'a hakaret eden bir sürü site var,o zaman tüm internete erişimi neden yasaklamıyorsunuz? diye sorarlar adama,ve cevap gelmez bir türlü.

Ayrıca Türkler olarak Atatürk'ü biz biliyoruz ve yanlış bilgilerin yanlış olduğunu söyleyebilip etkilenmiyoruz. Bu yüzden youtube Türkiye dışındaki tüm ülkelere kapatılsa daha mantıklı olacaktır.

Özetle diyorum ki yasaklama olayına bir girdiniz mi içinden çıkamazsınız.Sizi gidi yasakçılar sizi diyorum başka birşey diyemiyorum.
-Medyanın batması
-televizyon izlenmemesi
-Insanları gıcık etmek
-devletin kaldırım kazmak ve yeni saçma vergiler bulmaktan sıkılıp ben bu halkı daha nasıl bezdiririm sorusu
-işi gücü olmamak
-Başbakanın youtub'da herhangi bri çalışana kıllanması
-Hükümetin özgürlüğe olan sonsuz saygısı(!)
-girene tüp dedirtmesine hükümetin kıllanması *
rte'nin yakın bir zamanda ''youtube gibi sitelere girmeyin, boykot edin'' tarzı açıklama yapması olası bir nedendir.