bugün

türk kızıysa çok kanımıza dokunan durumdur. pipisi kopasıca denir.

edit: eksileyen zenci pipisi sever şahsı da merak etmiyor değilimdir.
normaldir. turk kizlarinin tek mantigi dikkat cekmek oldugu icin bundan daha iyi bir yol bulunamaz. tabi dikkat cekmenin yaninda daha degisik avantajlarida olabilir. bizde siyahi olsaydik dedirtir. nedendir bilemiyorum zencilere karsi degisik ilgileri vardir bir de kizlarimizin. anlasilmaz ama kabullenilebilir bir olaydir.
herkesçe malum sebeptendir.
(bkz: dondurma yiyorum hem de çikolatalı)
Tam beşiktaşa uygun bir çift derim.
ebru gündeş- uche.
boy ve işlevin aynı derecede önemli olduğunu düşünen kızı görme durumudur. derin bi nefesten sonra hayata kaldığı yerden devam edilir.
nedense akla direkt olarak pipi meselesi gelir. belki gençler duygusal bağ ile bağlandılar?
yavrum sen onun tamamını içine alamazsın derler kıza*. hakkını veremeyeceğin tarağı meşgul etme.
(bkz: ben aslında ırkçı değilim)
eğer erkekseniz içinizden kendi kendinize önemli olan boyut değil ki işlev demenize yol açacak şeydir efendim.
zencilere kadar düşmek terimini kullanan ırkçı seviyesiz insan söylemi.
kontrast teşkil örneğine rastlamaktır.
kizin gozlerinin icine manali manali bakilmasi gereken bir durumdur.
C.tesi gunu Bagdat caddesinde bir cafede zenci bir adamla oturan kizin diger kadinlari kucumseyen bakislarini dusundum bir an.
rus kızıyla gezen türk erkeğinden farkı olmayan kız.
iki metrelik bir zenciyle minyon bir japon kızsa bu ikili, akla direk değişik şeyler getirecek, hayal ettirecek olaydır.
bunun gibi mi?

http://galeri.uludagsozlu...yaz-k%C4%B1z-g%C3%B6rmek/
kızın büyük düşündüğünü görmektir.*