bugün

havaalaninda bulunan gorevlilerdir. %90i boyledir. giydikleri uniformalara guvenip kendilerini bir bok zannederler ve gelene gecene bagirirlar. ulan ben senden azar isitmek icin mi para veriyorum pislik? bana hangi hakla bagirirsin ibne? bak yine sinirlendim.
kendini kaybetmiş havaalanı görevlileridir.

- hanfendi sizi uçan memeliler bölümüne alalım, bikaç yarasa var artık gece idare edersiniz.
bu tür insanları her yerde görebiliriz. kılık kıyafet tamamda, o göt kalkması neden acaba?
belediye otobüslerindeki şoför amcalar hayvan sevgisinden de yoksun oldukarı için, bizim gibi zavallı öğrenci milletini evde geçirdikleri kötü bir gecenin ardından fırça kayarak kendilerini, egolarını, herbir şeylerini tatmin eder.
para üstünü eksik verir örneğin. söylediğinizde paranın üstünü fazla fazla vererek sizi rezil eder. adeta yüzünüze fırlatır.
ön kapıda inmeye yalteniyorsunuzdur. gayer kaba bir şekilde sizi uyarır yine rezil olursunuz. hayatınızı mahvetmeye endekselnmişlerdir.
hayvanat bahçesinde bir aslanın yanında terbiye edilmesi gereken, vitesleri bir yerlerine batasıca egzoz borularıdır.