bugün

hepsi orospu çocuğu hepsi! denek faresine döndük iyice yeter be! tıp okumak için suriyeli mi olmak lazım amk!

yarak gibi giren sorulardır evet.
Abi yürüyün gidin sözlükten ya! Gidin sonuçları mağaranızda bekleyin.
Zor yahut basit olması birşeyi değiştirmeyecektir.
Zor ise herkese zor, bu nedenle sıralamanı etkilemeyecektir.
Merakla bekliyorum, liseli tayfanın görüşlerine pek kulak asmamak gerek nede olsa.
Matematik 2-3 problem hariç ortalama bir düzeyde matematiği olan kişinin yapacağı düzeydeydi
25 net bekliyorum

Geometri anlamadığım için yorum yapamayacağım bana zordu.
2 net bekliyorum

Türkçe çok ikilemde bıraksada kolaydı daha önceden çalışmış biri 30 net altı yapmamalıydı çalışmayan biri rahatlıkla 20 neti görmesi lazım dil bilgisi 5-6 tane çerez düzeyindeydi
38 net bekliyorum.

Fizik ilk beş soru alın lan size bu seneki kıyağım diyen ösymnin hediye ettiği soruyla başladı 4 soru ortalama fizik bilgisi isteyen geri kalanlar için master card.
10 net bekliyorum.

Kimya oldum olası sevmem bakmadım.

Biyoloji eh işte.
6 net bekliyorum

Tarih
Aşırı basitti bana öyle geldi ama 7-8 yapamayan ölsün o derece
Full bekliyorum.

Çoğrafya yine orta denilebilecek düzeyde birazcık dünyayı tanıyam kişinin 6 net yapması lazımdı.
9 net bekliyorum.

Din sorduğum bir kaç kişi çok kolaydı desede bana acayip zor geldi (dinsizmiyim ki acaba)
1 net.

Felsefe her zamanki felsefe işte bir yada yanlış hatırlamıyorsam iki bilgi içerikli gerisi yorum.
Full bekliyorum.

Bu sene 2016 da olduğu gibi kolay denilebilecek bir sınav gördük 2018 deki deniyimlerimle görüşmek üzere sağlıcakla esen kalın.