bugün

ygs 2015 matematiğinin kol gibi olması hadisedir. 3 senede sayısız denemeye girdim böyle zor matematik görmedim amk! soruyu anlaması 2 dk sürüyor adamlar bizden 1 dk de 1 soru çözmemizi bekliyor bu ne saçmalıktır vesselam.
sonuç olarak ösym kol gibi döşemiştir hayallerimiz başka bahara kalmıştır vesselam.
ygs 2011 matematik de acayip zor olan bir sınavdı. zor diye moraliniz bozulmasın. zor, herkese zor. asıl belirleyici sınavın lys olduğunu da unutmayın.
türkçenin de kol gibi olmasıyla kombo yapmıştır.
türkçeden dolayı matematikte hiç göremediğim sorular oldu.
Geçen yıla göre kuş gibi matematiktir.
2014 Kadar zor değildir. 2014 Neydi öyle amk. o değil de şu an umut sarıkaya tipi mutsuzuğunun dibine vurmuş bulunmaktayım. puanım geçen seneye göre daha yüksek ama obp düşeceği için yerleşme potansiyelimin olduğu bölüme yerleşemeyeceğim lan. Lanet olsun. Ayrıca heyecanın ne denli etlilediğini de kendi çapımda ıspatladım * geçen sene aylarca matematik çalışmıştım. Bu sene son aylarda bikaç matematik denemesi çözdüm, 1 yıl sonra bile hiçbirşeyi unutmadığımı fark ettim. Bi nevi tekrar hatırladım konuları. Ve beklentisiz girdim. Sonuç, geçen seneye göre daha başarılı oldum. He işe yaradı mı? yaramadı amk. Neyse içimi döktüm. Bay bay.