bugün

akp'nin bdp'ye ihale edip kaçtığı rezalet. bu çözüm süreci bir harika dostum.

edit: neden bunu söyledim, çünkü akp mitingini kazlıçeşme'de yapacaktı. vali de giren akp'ye girmesin malum seçim süreci falan ayağına kazlıçeşme'den yenikapı'ya aldı. bdp'ye de orayı bıraktı. bir taşla iki kuş.

bdp'nin koyunları da buna hiçbir itirazda bulunmadı. malum çözüm süreci işte.
insanın içini parçalayan bir durum. her soru ayrı dert, hepsi yoğun konsantre istiyor. öğrenciye 3 saatten az bir süre veriliyor ve bu sürenin onlar için sağlıklı geçmesi adına dışarıda hiçbir tedbir alınmıyor. bunlara durun, susun demediler mi yoksa diyemediler mi? neticede faturayı o okulda sınava girmiş olan öğrenciler ödeyecek. allah bilir ne zamandan beri, ne şartlar altında hazırlandılar bugüne. yazık ya yazık...
Türkler gösteri yapar, polis türkü döver.
Kürtler gösteri yapar, kürtler polisi döver. Eşitlik istiyoruz en azından bu konuda.
şu ülke bi bölünsede akp lileri görsem gibi bir hayıflanma yapmamı sağlayan görüntü.
(bkz: amınoğulları)

duyarsız ve salakça bir kutlama olmuş.
inanın çok üzüldüm. ben bu sene de girdim sınava, geçen sene sınavdayken 3 kere düğün konvoyu geçti ne demek olduğunu bilirim bu durumun.

afedersiniz ben bunların kutlayacağı " NEWROZ " UN DA TA ANASINI AVRADINI SiKEYiM. BUNLARIN KAFASININ DA TA AMINA KOYAYIM. en az 500-600 öğrencinin, o öğrencinin ailesinin, ya toplamda 5000 - 6000 kişinin hakkına girdi bu orospu çocuğu güruhu. allah topunun belasını versin.
kul hakkina girilmesinin yaninda cok buyuk rezalettir.
Onları yapanın allah tepesinden baksın.
akp döneminde gerçekleşmiştir.
afedersiniz format falan tamam ama orospu çocukluğudur. gece gündüz çalışarak gelen çocuklara yazık değil mi ? bir soru bile il değiştirirken siz 160 dakikalarını çaldınız.
(bkz: itler)
facebook'da magdurların toplanabilmesi için grubu açılmış. mümkün olduğunca yayalım bu rezaleti --> https://www.facebook.com/groups/1386636088279682/
şerefsiz evlatlarının bilerek yaptığı itliktir.
bilmeyerek yapılmış sa rezalet bilerek yapılmışsa itligin daniskasıdır. uyarıp uyarilmadigı merak konusudur.
katıksız orospu çocukluğudur, onları oraya toplayanında, oraya getireninde orada bağıranında allah belasını versin. Hadi oradakiler belli 15 yaşında ki çocuğu yakan hayvanlar. Peki o okula sınav koyanlar onlarında allah belasını versin.
emeği geçen herkesin kul hakkına girdiği olaydır. bizim sınavda kuşlar geldi pencereye cikcik ötünce hoca çıt çıkarmadan yolladı kuşları. zaten 160 soru 160 dakika, kafa 1 kere dağılır iki kere dağılır sonra baktın zaman uçmuş gitmiş. o okulda sınava giren arkadaşlar üzgünüm.
nevruz kutluyoruz diyerek pkk propagandası yapanların yapanlar ile miting yapıyoruz diyerek klakson çalıp slogan atanları, kendilerini uyaran velilere artistlik yapanları aynı kefeye koymayıp ne yapmalı sorunsalı.