bugün

son günlerde kıclarina rahat batan bazi odaklar nedense kasınmakta ve bugun sahip olduklari rahatliği inkardan gelerek bir takım şabalaklilar icra etmektedirler.

yargilamaktansa anlamayi secerek niçin, neden yahut hayırdır yahu diyerek ne kadar anlamaya caliştiysak bu kişilerin önü alinmaz aç gözlüklerinin yansımasi olan hep bana banaciliklarinin ya benim gibi ol yahut siktir gitciliklerinden usanc gelmiştir.

üstüne üstlük bunu hiç olmazsa belli uslupla yapsalar amenna ama öküz hayvanatinin bile inceliğine sahip olmadan hödüklük yapmalari üstüne ama bu benim düsüncem diyerek özgür düsünceyi gebeşlikle bir tutmalari ne yazık ki kafa sikiyor.

hadi onu bunu geçtim, bir de bu gebeşlikleri sanki matah bokmus gibi ciddi ciddi tartisan sivri zekalara ne demeli?

bildiğiniz baslıkta ismi gecen kişi yani erol börek namıyla da tanınan canavar adini zikredeni önce zekerini cikarak zinzin diye hiptoonize eder sonra da bafiler. o kişide sesini keser olur biter.

acep şu ahvel ve seritta hödükce kelam söyleyenler balkabaklarina böyle bir muamele tutsa o kişi kafamiz rahatlamaz mi?

rahatlar elbette hiç olmazsa lafa laf oturtma devr-i devrani geçer de biz de nihayet yönetim saltanatindan üretim sanatida geceriz. göt korkusundan herkes işine gücüne bakar ortalik süt liman olur.

kim istemez kavga bitsin? cennet olsun yeryüzü...

-ne olur ne olmaz o kişinin adini kumbaram bozulmasin diyerek terennum etmedim-