bugün

trajikomiklik abidesidir.

çünkü fakir olduğunu hatırlamıştır.

afferin. beynin çalıştı sonunda mk.
2003 öncesi hem araç üretilmiyordu, hem de alınmıyordu çapulcular.

Şimdi en azından üretiliyor. Diğeri de bunun sayesinde olur az zamanla.
2003 öncesi araç üretilmiyor muydu ?.

Tofaş ve anadol ne zaman üretildi mk.

Sen git önce Yeşilçam filmlerini izle mk. Ortalık yerli araba kaynıyordu, o filmlerde gösteriliyordu.
onlar türk yapimi degil, lisansli üretimdi. mcdonald'sin türkiye'de yaptirdigi hamburgerler gibi. lisansli.

mercedes aksaray'da üretiyor diye mercedes türk markasi degil.

senin tofas dedigin de zaten fiat'in türkiye lisansi.

türkiye'nin seri üretime gecen ilk ve tek otomotiv markasi togg'dur. gercekler acidir. kudurun.
kave de konuşacak malzeme olsun ona. yoksa zaten övündüğü osman gazi köprüsünden de hayatı boyunca geçmeyecek.
2003 öncesi yerli aracimiz yoktu ama olsun yerli heykellerimiz vardi.
(bkz: togg görünce havlayan kemalist).
Yav he hee.

Beyni ithal gerisi yerli ve milli araba felan..

inandık..
yav he beyni neymis bi anlatsaniza biz de ögrenelim. ben aachen mezunu mühendis olarak sizin gibi capulcu dahilerinden birseyler ögrenmis olurum hem. evet.

feysbukta twitterda dönen bos polemik sloganlarini gelip burda yenilemeyin amk.

volkswagen wolfsburg fabrikasinda üretilen golf'larin parcalari 85% kadar disardan geliyor. demek ki volkswagen alman degilmis ozaman. iste capulcu zihniyetin mantigi.
Elektrikli araç teknolojisi olmassa olmazlardan artık her gelişmiş ülke bu teknolojiye ayak uyduruyor biz geç kalsakta takdir edilecek bir durumdur ancak fiyat konusu çoğu kişiyi korkutmakta.

belki sadece elit kesim alım yapacak ama herkesin alabileceği makul bir fiyata satılırsa çok iyi olur umudun varmı derseniz bana fiyat konusu imkansız gibi geliyor şimdiden milyon tl diyenler var maalesef.
görsel

Swh.
Frank değil mi o? götünden tanıdım.