bugün

olay şöyle gelişti ,

işten yorgun argın ayrılıp evin yolunu tutarken , aynı zamanda hiçbirşey yapmamanın hayalini kuruyordum.attığım her adım beni hedefime daha çok yaklaştırırken heyecanım tavan yapmıştı.bu esnada sola doğru devam eden yolu takip ederek markete uğramaya ordanda eve geçmeyi planladım ( inanın bir anda oldu)
, yürürken yolların keşiştiği yerden bir adam tam önüme çıktı ve benim istikamete katılıp yaklaşık 5 metre önümde yürümeye başladı.herşey normal görünüyordu.yaklaşık 3 dakika sonra iki müstakil evin ortasında bulunan patika yoluna ulaştım.adamla aramdaki mesafe dengesini koruyordu ,hedefim belliydi patikadan sokağa geçip markete ulaşmak , yalnız adam patika yolunda arayı açar gibi oldu , o an kafamda çocukluk kahramanlarım mika ile suminin yarışları canlandı , hızımı birden arttırdım ve patika sonunda fark 2 metreye kadar indi , yinede patika yolunu ilk o bitirdi , bence lastikten kazandıya neyse , yinede tebrik edelim ,patika son bulduğunda manavın önünde , yere düşen kıvırcığı önümdeki adam fark etti , belkide ikimizde aynı anda fark ettik , bilemiyorum ama adam hamlesini benden önce yaptı ve manavı çağırdı , manav geldi ve adama ne istediğini sordu , adam ; beyefendi kıvırcık düşmüş ben alıp yerine koyacaktım ancak yanlış anlaşılma ihtimaline karşı sizi çağırayım dedim tarzı birşeyler söyledi , manavcı çılgına döndü ,sana mı kaldı lan piç , ne beni rahatsız ediyosun dedi , o an hiçbirşey yapmamayı hayal eden ben duramazdım ,elime yere düşen kıvırcığı aldım ve manav tezgahına koydum .