bugün

az önce evime gelen temizlikçinin yaptığını gördüğüm eylemdir. nereden bulduğunu sordum bu tişörtü, o da evde yerleri temizleyecek bir bez parçası bulamadığını bu nedenle hemen bir bjk store'a gidip bu tişörtlerden bir tane aldığını söyledi. söylediğine göre baya da ucuzmuş bu bez parçası, tozları iyi alıyormuş falan...
tuvalet kağıdı görevi de görür feda t shirtü. hatta daha bile kullanışlı diyebilirim. fakat armaya değdirmeden silin tabi ayıptır günahtır.
Bir takıma yapılan saygısızlıktır. Üzerinde Türk bayrağı vardır aynı bayrak kendi tuttuğu takımın formasında da vardır. Türk milletine saygısızlıktır.
beddua ettirebilir dikkat.
Üzerinde Türk bayrağı olduğundan dolayı sadece beşiktaşa değil Türk milletine de yapılmış terbiyesizliktir.
orospu çocukluğudur. çok net.
adam olan, rakibe de saygı duyar.
'tek oyna ligde o zaman amına koduğum' derler adama.
(bkz: Dikkat cekmek icin skimsonik basliklar acmak)
takıma yapılan saygısızlık beni zerre bağlamaz. ama taraftara yapılan saygısızlığa sessiz kalamam.
bir galatasaraylı olarak iyi günde kötü günde takımımın her zaman arkasındayım.
takımını bu zor döneminde yalnız bırakmayacak kadar asil taraftara dile uzatacak kadar ucuzlaşmamak gerektiğini düşünüyorum.
fenerbahçeli birinin yapacağı eylemdir.
metin oktay ve ali sami yen'in ölüsüne koro halinde küfür eden bjk taraftarının tepkisini çekmiştir. nasılmış anam?
basit troll önermesidir. lahmacundaki kıyma kadar zeka ve kızlar kadar insanlıkla da başı belada olsa insanların. ilgi çekmek için bu kadar gevşeklik niye yapılır zerre aklım almıyor. bunun adı kahpelik başka birşey değil. inandığınız şeylere sokayım sizin.
orkid beyinli yazar başlığı.
beşiktaşa saygısızlıktır. ayıptır o da bir takım işte. üzerinde türk bayrağı olanına yapılmışsa bir de extra bonus getiren saygısızlıktır. türk bayrağı kutsaldır.
renkler ne olursa olsun bir spor kulübüne hakaret etmektir, hiç hoş değildir.
ılımlı spor taraftarının tasvip etmeyeceği olaydır. ayıptır kardeşim. ister çulsuz, ister dilenci, ister galatasaray kompleksli ezik olsun karşındaki. böyle şeyler yapmanı haklı çıkarmaz.
fener kompleksi olanların ılımlı davranacağı olaydır. ister şikeci, ister taraftara dilenci gibi zorla kart satan, ister fenerbahçe'nin bir lokalinden 5 bin tl yardımı bile kabul eden takım bile olsa böyle konuşmaya gerek yok.

edit: şu başlığı açan götlekler kinini içini döker onlar kalır ben çaylak olurum. acayipsiniz mk ya.
cocukca bi harekettir ne Yazik ki.
avrat olarak anasını kullananların son icraatıdır.
sonuna kadar kınadığım davranıştır. adamlar zaten fakir. açlıktan ağızları kokuyor. başkanları desen galatasaray başkanından çakma saat dileniyor. bir de böyle aşağılamalar falan. yakışmıyor arkadaşlar.