bugün

iki gün önce eve bakmaya gelen sonra tutan birkaç kişiden oluşan orduya benzer şekilde binamıza dalış yapan tiplerdir. okulda final haftası bir yandan oruç bir yandan sıcak ve en önemli olanı da iki tane ard arda gelen muhteşem ötesi geçen * sınavdan sonra evime gelmiş ve binamın kapısının önünde ulan ben ne yapacaktım diye düşüyordum ki aklıma geldi cebimden anahtarı çıkartacaktım. o kadar kafam iyi olmuş ki bu durumlardan anahtarı çıkarmak için hamle yapıyordum ki hooop bir sessizlik bir dalgınlık derken ne yapacağım diye elim cebimde kalmıştım. daha sonra bir farkettim ki binanın arka tarafı kolilerle dolu vay anasını dedim birileri taşınıyor ki ulen bi baktım taşınanlar avrat. anam dedim karılar gelmiş. bu kızlarla arkadaş olmak lazım. derken birden aklıma teee bi zaman bunların ev sahibiyle karşılaştığımda eve istediği o uçuk kira aklıma geldi tam tamına 1+1 kümes için 1000 tl fiyat. hemde bir şeye benzemeyen evi için. sonra hemen tabi laf yapacam avratlarla ilk işim karıya, pardon evi kaça tuttunuz dedim. kız şaşırdı sonra bi denyo kılıklı biri çıktı. adamı hemen hatırladım ama kadınları tam hatırlamamıştım. sonra bu denyonun ilk lafı şu oldu.
- hööö
+ şey ben evi kaça tuttunuz diye sorcaktım sadece onun için rahatsız etmiştim hayırlı olsun bu arada.
- hı.
sessizlik
- hıııı
+ neyse ben sizi alıkoymayım sonra konuşuruz güle güle oturun.
- hööö hıhı.

ulan dedim herife nasıl bir dil öğrettilerse ne dedise anlamadım yada bu denyo konuşmayı bilmiyor derken tam içeri girdim karşımda tatlı mı tatlı bi avrat. belli o da gelenlerden de oha anasını satıyım kaç kişi kalcaksınız ulan o evde. neyse bende birde onda şansımı deneyim dedim.
- kolay gelsin hayırlı olsun.
+teşekkürler.
- kaça tuttunuz.
+ 900 e tuttuk bakalım.
- oo hayırlı olsun bir yardım olursa üst kattayım tekrar kolay gelsin.
+ siz kaça oturuyorsunuz peki
- 500
+nasıl yani ismaiiiiiiillll
dedi ve yine bizim denyo geldi
- bak bu arkadaş üstte 500 e oturuyormuş biz neden buraya o kadar para verdik.
+ hööö ufff amaaan.
sonra ben yukarı çıktım aradan bir saat geçti ben finallare bakacam diye bir sessizlik yapayım dedim derken bir inleme sesi duydum hafiften ulan dedim yok artık ramazan ramazan sonra sesler az az artıyor ritimli ritimli. ahh uhhh ahhh ohh ulan nasıl ders çalışayım ben hemde orucum yani sol elde tatilde o sürede ne iş yapcam konsantrasyon sıfır. neyse dedim bir müzik açtım pc den artık dedim çılgın birşey olsun hareketli olsun derken 2. şarkı otomatik ottomiks oldu. allah'ım konsantrasyonumda gitti ve sesi de açıktı karşıdaki teyzeye rezil olduk gitti. dedim sonra bu komşulardan çekeceğim var taktım kulaklığı açtım neşet baba takıldım. neyse daha fazla macerası olursa yazarız yeniden de o denyo nasıl neyse neyse. hayırlı ramazanlar.
(bkz: avrat)
(bkz: karı)
(bkz: kız)
(bkz: kadın)
bugün motor hayranı olduğunu öğrendiğim komşumdur. avratların yüzlerini tam olarak görme fırsatı bulduğum bir gün oldu. güzel karılar ama sorun şu benim bir motorum yok. yanlarındaki denyo gitmiş kızlara abanırız artık derkeeenn, yan taraftaki kankilerim önce davranıp motoruyla hava atıyordu kadın birden kapıya çıktı.
-merhaba motorun güzelmiş kaç ar?
+600 seside güzel kendide.
-(tabi avrat biraz apıştı kaldı). oo çok iyiymiş bende motor çok severim biliyormusun?
+bende severim motorun her türlüsü güzeldir, binmeyi bildikten sonra. ( dedim burada kesin bir küfür gelecek)
- bencede binmeyi bildikten sonra güzel, o rüzgarı hissettin mi gerisi boş vazgeçemezsin.
(ulan bir tek benim içim fesat heralde)
+ bende motor almayı planlıyorum ama bana yardımcı olurmusun?
- olurum ama buralar çok tehlikeli yollar berbat ve mahallede hırsızlık çok ona göre emniyetli bişey alman lazım.
(bkz: izmir belediyesi) (bkz: buca kuruçeşme)
+ emlakcı buraların baya güzel mahalle olduğunu söylemişti ama.
- emlakcı söyler neyse benim işim var ders çalışmamız lazım final haftası.
+ öğrencisin he finaller bittikten sonra bir ara sohbet edelim.
(ulan ben kıza yürüyecektim, kız motor yüzünden ona yürüdü.)

bana ucuz alabileceğim hatta beleş pahasına aynı zamanda da gösterişli gösteren motor önerebilirsiniz. yada taktik verin bam bam bam.

(bkz: avrat)
(bkz: karı)
(bkz: kız)
(bkz: kadın)
(bkz: ulu forum)

(bkz: siktin formatı eyledin viran)

(bkz: sen ne anlatıyosun lan denişik)
bugün çok ilginç bir gözle izlediğim ve hayretler içerisinde baktığım komşum. tekrar hoş geldiniz. bugün gelişinizin tam ikinci günü olmasına rağmen sanki dün gelmiş gibisiniz. neyse konumuza dönelim. bugün ilk kavgalarını duyduğum komşum. kendilerine kevaşe olarak seslenen arkadaşlardır ama bugünde kaç kişi oldukları konusunda bir fikir edinemedim maalesef. kavgaları şöyle başladı önce bir elektrik süpürge sesi daha sonra dışarıya fırlatılan bir tarakla.
- madem parasını veremiyorsun neden aldırıyorsun kevaşşeeee.
+ aynı evde kalıyoruz kaçıyormuyuz. laaan o tarak kaç para götünü satsan alamazsın napıyorsun.
(süpürge sesi kesilir ve birinin adını öğreniriz.)
-zeynep tamam boşver ben vereyim parasını a... koyyum.
+lan mesele para değil bu kevaşe iki oldu aynısını yapıyor a.. koyyum.
( bu arada kızlar baya koyucu çıktı arkadaşlar sürekli söylüyorlardı bende duyduğumu yazıyorum.)
-lan o tarak aldığın boneden pahalı kızım al boneni istiyorsun a.. koyyum bu ne üç kuruşun hesabını yapıyorduk neden aynı eve çıktık.
+ senide tarağınıda evinideeee...
( tarak fırlar böyle pembe simli gibi parlayan yuvarlak gibi ama kablosu var. ulan tarakta kablo mu olur.)
sonra çıktı bir süre sonra bir tanesi telefonla konuşuyordu ve elindeki telefonda ıphone. elinde bir sigara eli titriyor bir yadan diğer yandan sessiz sessiz konuşarak gitti. bizde bakakaldık.

o değilde o kadar ıphone kullan 1+1 evi 900 e tut 3 kişi kal bunlardaki de akıl arkadal boşuna demiyorlar saçı uzun aklı kısa diye bence.