bugün

Özellikle de olayın hemen ardından başlığı gorunce beni şoka sokan durumdur.

Kardeşim hoşlanılan kıza merdümgiriz yapıyorum. Hemen başlığını gordum. Yani sen bunu nasıl yakaladın be kardeşim. Nerden gördün.

Geçen gün de Seksleniyoruz. Gene gordum burda. Dedi sıra bende. Yok hep sen yapıyorsun ben de seni sikcem dedi kız. Dedim tamam olur. Arkadaş ıhh mıhh derken sözlüğe baktım gene o korkunç manzara.

Takip edenin anası babası ölsün.
Bir keresinde bulunduğum ortamda konuşulan konuyla aynı esnada sol frame de başlığını gördüm. Biraz ürktüm tabii, sonra geçti. Kız yurdu da arada ilerleyen saatlerde bu sol frame gibi cozutuyor. Allah akıl fikir versin ne diyeyim. Kisaca Muhabbetten kaçayım derken sözlükte başlığını okumak biraz garip yani. Aynı şekilde yaşanılan olayın başlığını görmek de ilginç olsa gerek.
Bazen aklıma başlıklar geliyor Yaşadığım olaylardan ötürü sözlüğe gireyim yazayım diyorum aynı gün başlık karşımda duruyor. Gerçekten çok ilginç.
başıma sıklıkla gelen ilginç durum. sözlük başlıkları nasıl oluyor da yaşadığım garip olaylarlarla senkronize oluyor?
Bir nevi dejavu hissiyle bunu yaşayan tek kişi olmadığının kanıtıdır,iyi gelebilir belki bir bakıma.