bugün

bu fotoğraflar sadece kızlar tarafından sosyal medyada paylaşılır. çünkü amaç yazı özlediğini belirtmek değil, zula yaptığı ya da daha önce beğenilirliği teyit edilmiş seksi resimlerini insanlar şimdi ne alaka bikini ya da bu kadar seksi bir foto demesinler diye yazı özledim kılıfına sokmaktır. bu kızlarımızın genelde ya birini kıskandırmak ya da yeni birini bulmak istediğinde yazı özleme duyguları yoğunlaşır.
en çok yazı özledim fotosu ise havuzu çekiyorum ayağına bronzlaşmış bacaklarını çekip havuza da ufak bir yer ayırdıkları fotoğraflardır.
instagram delisi, sosyal medya bağımlısı tiplerin (%99.99'u kızlar) kızların hikayesinde ya da anasaydasında paylaştığı fotoğraf ve bunlara verdikleri isim.
bu ara yine hortlayan aktivitedir. perşembe günleri tbt ile birleştirilir.
güneş yanığı bacakların üzerinde eğreti duran beyaz kasıkları öpmeyi de özledim fotosudur.

hadi lan aq yazı gel çabuk.
görsel
virüsten korunma amaçlı dışarıya çıkamayan kızlarımızın instagram üzerinden tekrar zirveye oturttuğu taktiktir. gündem virüs olduğu için gündemden düşmek istemeyen kızlarımızın sosyal medya paylaşımlarında yazı özledim yazısı hoop üstünde bacak fotosu, şu günler geçse de yaz gelse yazısı hooop kalça fotosu, evdekal türkiye yazısı hooop göğüs fotosu.

edit: saçmalamayın kızlar, tabi ki hiç öyle şeyler düşünmediğinizi biliyoruz.

edit: ulan arkadaşlarımızın fotosunu mu koyacağız buraya, foto nerede demiş. aç instagramını vardır kesin birkaç tane.
görsel
yaz biteli daha 2 ay olmadı, kızlar instagram'da başladılar bile paylaşmaya...
Kuşkusuz ben de attım bir tane. Biri yazdan diğeri kıştan iki doğalgaz faturasını birden.
görsel

Of gerçekten yha.
yavaş yavaş başladılar yine kitap altı bacak, kahve altı göğüs, güneş altı bikinili kalça içerikli yazı özledim fotoları.

yazın varlığı bir güzel, yokluğu ayrı bir güzel...