bugün

celebrity olmuş yazar. öyle ki ot yazsa ahahah, bok yazsa ihihih olmaktadır. tamam birader, hakkaten daş gibi entrylerin var. gerçi ben niye sana kızıyorum ki? artıyı verenler. manyak mısınız lan?

bakıyorum entry'e, adamın en beğenilen 7. entry'si. bakıyorum bakıyorum, allah allah diyorum, ben mi anlamadım lan acaba diyorum, sonra diğer entrylerine bir bakıyorum, en ufak zeka parıltısı taşımayan entryler. kendi espri anlayışımın yetersiz olduğunu düşünüp devam ediyorum.

açık söyleyeyim, kimi zaman gocunmadığımı söyleyemem. bi de oturup hayvan gibi kasan ve hakkaten gülmekten sikerten yazarlar var. onların harcandığını düşünüyorum bir anlamda. tabii biz de abdullah öcalan vari bir selebiriti olduğumuz için statümüz farklı.

(bkz: yazdığı her entrye eksi oy alan yazar)

edit: ünlü yazar. türkçesi mi kalmış arkadaş. daha 'mi' yi 'ki' yi yazama, sonra gel selebiriti'yi sor benden.*
(bkz: CELEBRiTY YAZAR)

(bkz: TÜRKÇEMiZi KORUYALIM KORUMAYANLARI KORUNACAK HALE GETiRELiM)
sei eksi oy veren ibne ile henüz karşılaşmamış yazardır.
doğuştan şanslı piçtir...*
hani vardır öyle tipler bütün kızlar hastadır, her şey onun etrafında döner sanki, hocalar falan ona bir şey demez ama en büyük piçlikleri o yapar, futbol takımında banko ilk onbir oynar ama aslında bir bok değildir ne üniversite sınavında sizden daha iyi bir puan alır ne sizden iyi bir takımda futbol oynayabilir ne de sizinki kadar güzel bir eşe sahiptir dünya sadece ilk önce ona bir oynar ve onun etrafında döner ve böylece ortaya son derece yüzeysel bir lavuk çıkar sonra da düşünür ''ben nerde yanlış yaptım?'' diye...
bir dönem içine girdiğim ama popomun kalkmadığı durum. geçti galiba o dönemler artık eskisi gibi her şey daha mutlu ve objektif.