bugün

Kenara koseye pusup kimse gormeden serbest bicimde yenir. Kimse gorucek telasi olmadan. En buyuk keyiftir.
3 çeyrek olsun, ekmeğin içi alınsın, içine ne varsa yağdırılsındır.
afiyetle...
hayvanlık için özel bir gün seçilir, tam tavuk yaptırılır, bir de ayran alınır, eve gidilir. afiyetle yenir.
genellikle ısırarak yerim.
Üç çeyrek, mayonezli, bol acılı, üç yüz otuzluk ayran ile senkron halde tüketilir.
dönerin içini pul biberle kıpkırmızı yapıp, üstüne her yuduma yine pul biber atarak.
Mayonezli, bol acılı ve bol soslu olandır. içindeki sos yanağınızdan akmalıdır.

(bkz: Rıhtım döner)
elimle.
önce eve davet ettirmek lazım. Ki o aşama benim için çocuk oyuncağı. Neyse eve gelen partneri hoş ve tahrik edici bir muhabbetin Sonunda yavaş yavaş soyarim. Ardından döndürdükten sonra afiyetle ....
kesinlikle çatal ve bıçakla yerim ayılığa gerek yoktur efenim.

not : şaka lan 3 çeyregi tek isirikla yarim ekmeğe dönüştürüyorum.
cerensavar koyuyorum bir adet yanıma.
ketçap mayonezli.
ayran ile aynı anda bitecek şekilde.
(bkz: hunharca)
Soslu döner ise vay haline derim. Hiç acımaz. Çılgınlar gibi yiyendir. Çünkü sözlük yazarı olmak bunu gerektirir.
(bkz: saçmalamak)
çatal bıçakla,

açacağınız başlığı sikeyim.
Ağzımı açmadan. Kendilerini ömrümün sonuna kadar yememeye yemin ettim de.
1 tam ekmeği 2 ye böldürüp yanında ikram edilen sarı acı biberlerle birlikte vazgeçilmezim ayranla birlikte keyf yaparım, varsın olmasın sevgilim. kankamla yiyeceğim bi tavuk döner ona bedeldir.
yemeyin/yedirmeyin şekli.

kardeşim adam tavuk dönerin içine ne kadar tavuk pisliği varsa koyuyor,(taşlığı, derisi, gerisi) vs vs bi güzel sosa yatırıyor sonra satarkende içine basıyor ketçabı, mayonezi, havuç salatasını, osunu busunu sende afiyet ile seni yırmı sene sonra kanser yapacak şeyi yiyorsun, kanser yapmasada kocaman memeler ile dolaşman garanti(erkekler için).
Ortadan başlarım. Maksat sadece ağzıma girmesin.
direk gomerim.