Biten şarja sinir oluyorum. Prize bağlı yaşamak zorunda kalmak istemiyorum evde.
bitmeyen kredilerim.

Kredilerim bitmediği için araba sahibi olamamam.

araba sahibi olamadığımdan çocuk sahibi olamamam.

çocuk sahibi olamadığımdan yeterince mutlu olamamam.

yeterince mutlu olamadığımı düşündüğüm için tatil yapmak için kredi çekmem.

kredilerim bitmediği için......
..
..
..
Deniz, hava, kara harp okullarında hangi sınıfta olursa olsun şu an okumakta olan öğrencilerin okulla ilişkilerinin kesilmesi.
Açıklama ise "tabiki hepsinin fetö ile alakası yok ama bu saatten sonra kim fetöcü kim değil ayıklamak zor olur".

Yazık o yavrulara. Gerçekten emek veren, çalışan, hayalleri olan yavrulara. Belki bu yıl mezun olacak olanlara. Şimdi bu çocuklar ne yapacak? Yeniden sınava hazırlansalar kaybedilmiş yıllarını kim geri verecek. Onların suçu ne bizden sonra doğmuş olmaları mı? Gerçekten emek vermeleri mi? Ne onların suçları biri söylesin bana. Yüreğim acıdı.
tuvalet kağıtlarıdır. daha doğrusu ağaçların tuvalet kağıdına dönüştürülmesidir. bir canlıyı, hem de iyilikten başka bir sey gormedigimiz bir canliyi bu ugurda harcamamiza isyan ediyorum. yasamamiz icin gerekli havayi saglar, temizler; yetmez meyve verir, besler; güneşten korur, golgesinde uzaniriz; zamaninda insana, şimdi kuşa, sincaba ev olmuş bi canlı bu ağaçlar. kesiliyor ev yapılıyor, eşya yapılıyor, kağıt yapılıyor. ama tuvalet kağıdı da yapılmasın. en azından bu yapılmasın. bi canlı bi yerlerimizi silecegiz diye bu hallere getirilmesin artik. yukarida saydigim her sey baska maddelerden de yapilabilir. ve tuvalet kagidi meselesi de taharetle cozulebilir. hem temiz hem ferah. bundan boyle doga icin en azindan bunu yapalim ve kisa sureli taharetlenelim. son olarak halil cibran demis ki : '' Ağaçlar yeryüzünün
gökkubbeye yazdığı şiirlerdir.
Ama biz onları devirir ve
boşluğumuzu kaydedebilmek için
kağıda dönüştürürüz. ''.
Ben onunla deli gibi konuşmak isterken, onun aklında başkasının olması.
Eğitim sistemi. Çok ama çok saçma.
sanırım film firmaları her yerde recep ivedik görüyorum.
Siyasi kutuplaşma.
Amk iki tarafta karşıya küfredip saldırıyor. Sıkıldık be.

Ülkeyi resetleyip gitmek lazım şerefsizim...bi bok olmaz bizden
8 numaralı kasamız müsaittir diyen karıyı öttürdükten sonra kasaya yaklaşan 6 senelik ürünü değiştirmeye getiren teyzeyi fark etmek. göz göze gelmek.
insanların nankörlüğü, sadakatsizliği.
Herkesin hep haklı olması.
Çıkarlar doğrultusunda her türlü yalanın gamsızlıkla harmanlanması.
Üniversite yönetmelikleri.
Okuma becerisi iyi projeksiyon cihazına bağlı hocalar.
Üç hafta sözlükle ilgilenmedim, bir şeyler yazıp çıktım.
Üç haftanın sonunda bu kadar saçma sapan on ikinci nesil yazar görebileceğimi tahmin etmiyordum.
Eskiler nereye gitti, o trolleri bile özleyeceğimi düşünmüyordum.

Edit: şşşşş sakin olun on ikinci nesiller.
belirsizlik .
uludağ sözlükteki online sayısı