bugün

"sevişmek" kelimesi yerine "sikişmek" kelimesini kullanmak.
Yoktur.
Çünkü hiç olmadım.
Bana çaylak atacak adam daha anasının karnından doğmadı.

Zall şimdi bafilicek beni.
Söylemediler nedenini...
görsel
maç linki verme-isteme gibi bişeydendi. * hani paylaşımcılık zall?
genel kuralları benimsemedir.

şuan yaşadığım durum ve sinir bozucu. Düşmanıma gelmesin böyle bir şey.
canım sıkılmıstı, entrylerimi hic kimse oylamiyordu okunmadigini dusunuyordum bende can sıkıntısı ve agir issizlikten dolayi fake hesap acip arti oyladim. bir kac gun sonra mesajlarimin gitmedigini fark ettim. asagida caylak oldugun icin mesaj atamazsin gibisinden sanki kufreder gibi uyari vardi. aptalcaydi ama ders aldim sag olsunlar iki hafta verinceler cezayi.. dedigim gibi sadece can sıkıntısından yaptim. pisman degilim. caylakliktan sonra entrylerim baya arti oy almaya basladi.. her iste bir hayir varmis demek ki.
yeni kaydolmuş olmak.
Sweet lady niki ile bir kadın ile kameralı görüşmelerden aldığı belli olan ssleri buraya kendiymiş gibi servis edip, şunca insana dalga geçtirmiş bir itoğlu ite göt oğlanı dedim diye.

Hala buradasın biliyorum ve göt oğlanısın.

ilk çaylaklığımdır.

Ama takipte kaldım, aylar belki bir bir buçuk yıl sonra moderasyondan bir kişiye bu şüphemi anlattım. ilgilenildi layıkıyla ve sweet lady adlı kim bilir kimin anasının bacısının görsellerini kullanan bir it silik yedi.

Mutluyum. Haklı olarak gururluyum.
çok kaşınan bazılarına ağır küfürler etmek, yıpratıcı paragraflar eşliğinde hunharca tecavüz etmek.