bugün

2016 yılı bitiyor işte...hayatımda bir yılı daha bitirmeye saatler kalmışken düşünüyorum; 2016'da neler yaşadım? bir sürü duygu, en acımasız şekilde üzerime geldi....iş durumumda değişiklik oldu, sevgilim beni arkamdan vurdu. sevgimin karşılığında acımasızca hiç yerine konuldum...hastalandım bana destek vermedi, yurtdışına çok sık çıkma durumunda olan bir mesleği olduğundan sadece yurtdışında olan bir vitamin ilacı istedim almadı...ayrıca aldatıldım...ha ilişki sürem 365 gün X 10 yıl...hazmedemiyorum...haksızlığı hazmedemiyorum. acımasızlığı da anlamıyorum. boşa koyuyorum dolmuyor, doluya koyuyorum almıyor...işin içinden çıkamıyorum. birinin parasını pulunu kullanırsın olan paraya olur ama duygular kullanılınca ölüyorlar. bir daha nasıl güven duygumu kazanacağım? artık kime güveneceğim? harcadığım 10 yıl sonra 1 cümle kurmadan ortadan kaybolan bir adamı mı sevmişim? ben nasıl bir salaklık yapmışım...
bu yıl kötüydü...çok mücadele verdim. sevgimi kaybetmemek için çok çırpındım. umursamadı...onca yaptığım iyiliği de hiçe saydı. bu yıl bitsin, bu yılda kalmak istemiyorum. unutmak istiyorum. eminim ki bana yaşattıklarının bedeli bir gün ödeyecek. ama bugün ama yarın, ama 1 yıl sonra ama 10 yıl sonra en ağır şekilde bir bedel ödeyecek.
bir intihar, bir ölüm, bir kaçış, bir deliriş ve bir direniş.