bugün

bir an için düşünün bakalım. çok büyüksünüz çok yücesiniz ama. her şeyi siz yaratmışsınız. ne derdiniz kullarınıza??

mesela şey der miydiniz? ben çok büyüğüm. her şeyi ben yarattım. ama bana inanmayanlar olacak. siz onlar gibi olmayın sakın. yanacak onlar yanacak. ben onların ağzına sıçıcam ölünce. siz de sıçabilirsiniz nezdimde olumlu hareket olacaktır, hatta ben o kadar kudretliyim ki onları kendime inandıramadım siz inandırmaya çalışın onları ikna edin falan??
'' la gerizekalılar ayakta işemeyin prostat olursunuz. ha bi de duvardan duvara sevişmeyin o da prostat yapıyor. ''

bunun gibi bilgi dolu bir kitap indirirdim.
günde 5 kez eğilip kalkın bunu yaparken de anlamını bilmediğiniz arapça şeyler söyleyin der miydiniz mesela?
Kitap falan göndermezdim. Sizi salıyom naparsanız yapın. Beyniniz yok mu doğru olanı kendiniz bulursunuz derdim.
Dalga geçiyorum falan da hayatımızı sorguladığımızda cidden çok çelişkiler var. Ama kimsede bunları düşünebilecek bir kapasiteye sahip olmadığını düşünüyorum. Herkes hayatı oluruna bırakıyor. Herkes başkalarından duyduklarını ve başkalarının yaptıklarından esinleniyor. Fakat beyin o kadar güzel birşey ki onu kullanırsanız doğru olanı bulursunuz.