bugün

baslik acip kendi diledigini yazmak icin mukemmel firsat.
başlıklar hitab etmediği için sadece okumakla yetinen yazardır. bazen entry okumadan bile sözlükten çıkabilir.
Başlıklarda bir iki gezineyim belki ilham gelir düşüncesine sebep olur.
Eger mesaj atiyorsan gulucuk koymaktir.
Yazacak bir sey olmamasindan degil de uygun baslik bulunamamasindan kaynaklanan durumdur.
uyku halidir düşündüğünü yazmaya üşenir insan.
tam bir mallama durumudur.
Sürekli yaşadığım hödö.
ruhsal durumun sakin olduğunun göstergesidir.
Yeterince kitap okumamaktan kaynaklanır; ben elimden geldiğince okuyorum size de bilgi olsun diye yazıyorum şuan.
canım sıkkınken sıkça yaşadığım durum. açarım sözlüğü buzdolabına kafayı sokmuş ergen gibi bakarım. saçmalayın bu gibi durumlarda ya da uzaklaşın. iyi geliyor.
"hadi bir fıkra anlat" denildiğinde yaşanan hissiyata çok yakındır. O ana kadar hayatında hiç bir fıkra duymamış gibi hissedersin resmen. En fenasıdır, en korkuncudur.
Yaşanılan durumdur. Sol frame'inize sokayım, ben gidiyorum.
Ona buna sataşmakla devam eden olaylar zincirinin ilk halkası.

Dün meselâ bir sürü yazarla kavga ettim bugün fazlasıyla meleğim.
kimsenin bir şey anlamayacağı, ya da daha beteri anlamasının da bir öneminin olmayacağı durumda içine düşülen eylemsizlik halidir.
suanki hissettigim durumdur oyle mal mal sozlukte ne var ne yok diye bakinip cikiyorum hayattan baglarim koptu resmen hangi alemde yasiyorum ben bile bilmiyorum .
Normal birşey olup biraz sözlükten çıkıp hava almanız gerektiğinin göstergesidir.
beni anti sosyalliğe iten her şeyin sonucunda başıma gelen.

önce arkadaşlarla gidecek yer bulamıyorduk, tamam dedik. sonra konuşacak konu bulamamaya döndü, tamam dedik. eve geldik sözlüğe girdik, entry girecek başlık bulamadık. şimdi de yazacak bir şey kalmadı. yavaş yavaş bilgisayar oyunlarına gidiyorum...

belki benim için son aşama:

(bkz: oynayacak oyun bulamamak)
2013'ten beri girmemişim, şimdi kendime gelmişim ama meğer hazır değilmişim. vay ben neymişim?
yazıyormuş gibi yapın. işe yarıyor.
son 24 saattir içinde bulunduğum durum olma ihtimali çok yüksek. =)
ruh hali nötr olan insanların yaşadığı durumdur.
Bazı basliklara girildiğinde yazılanları görünce amaaann olmayan beynine sicayim senin demek suretiyle sözlüğü kapatma durumudur. Aslında tam olarak bir şey bulamamak değil de ne yazsam boş diye düşünmek olabilir.
Ben de bulamiyorum cunku baslik yok.
aklına bişey gelmeyen yazarların başlığı.