bugün

o zaman sen yazacak baslik yarat diyerek karsi ciktigim onerme.
(bkz: Yazacak doğru düzgün başlık olmaması)
meselam.
sözlük entropisinin doğal bir sonucudur.

saat kaç oldu yat zıbar len.
üzülecek, hayıflanacak dert tasa edecek bir durum değildir. eğer yazacak doğru düzgün bir başlık bulunamıyorsa ve gerçekten yazmak isteniyorsa başlık açmak için ücet talep edilmemektedir, isteyen istediği gibi bir başlık açıp altına entry girilebilir. hem diğer başlık bulamayan arkadaşlar için de bir güzellik yapmış olunur.
Sozlukdeki yazar kalitesinin dususunun kanitidir bence. Kayda deger guzel birseyler yazacak kimse yokmudur? Yok aklima birseyler gelse yazcamda, her aklina gelenide yazanlarin hepsi burda yani. Bunlar sozlukten soguma ve tiksinme nedenleri.
geleneksel sözlük sorunsalı
bir çok yazarın yaşadığı sorun.

aslında bakarsan artık entry girmek bile istemiyor insan. sadece okuyup çıkanlar var. arada bir kaç tane entry giriliyor. o kadar da olsun lan sözlük biraz sıkmaya başladı sanki diye düşünmüyor değil insanlar. bakalım ne olacak. çekirdek aldık izliyoruz.
sıkılmaktır.

aynada kıçına bak da gül o zaman.
(bkz: ne sandın yarraam)
sol frame in ... kız ... kürt ... balık gibi başlıklarla dolup taşması sonucu yazar kişisinin içinde biriken bilgi denizini hiç bir yere boşaltamaması ve dolayısıyla sağa sola sarmasına sebebiyet veren durum, hal.
Ya yıldızları seyredersin, ya da onlardan biri olursun.
troll başlıklarının sol frame'de dalgalanması sonucu başlık açmaya iten durum.
başlık sıçmaktan iyidir.
ilk entrysini 2010 da girmiş olduğu halde bilgi ve ilgi sahibi olduğu konularda yazabileceği başlıklar bulamadığı için entry sayısı 1000 e bile ulaşamamış yazar söylemi.

bununla 407 olacak.
an itibariyle yaşadıgım durumdur.
yazar kişisinin ilgi alanlarına, bilgi sahibi olduğu konulara uymayan başlıkların sol framede dizilmesi sebebiyle oluşan durum.

(bkz: çok sıkıldım lan)
ciddi ciddi düşündüğüm durum. bi başlığa entry gireyim diyorum. 'olum bu ne lan saçma sapan' deyip bırakıyorum.
(bkz: averroes in arayışı)
Sözlüğe ilk üye olduğumda yazacak veyahut okuyacak çok başlık görüyordum sol frame'de; fakat şimdi bakıyorum çoğu başlık öğrenmek, öğretmek, bilgi edinmekten ziyade birbirimizi etiketlemek ve gruplaşmak adımları üzerinde ilerliyor. Umuyorum ki moderatörler bu konuda gerekeni yaparlar.
Bilgi verme , münakaşadan çok laf atma laf sokmanın olduğu başlıklar.
Hep bilgi hep bilgi olmaz, azıcık şakirtlere sataş, dindar geçinenlerin ağzının payını ver, yaptığı ya da neyi istediğini bilenlerle iyi geçin. Safınız belli olsun ulan. Azıcık ordan biraz şurdan yapmayın.
bu saatlerin sorunu.
sürekli abaza muhabbeti yapan ,akli bilmemneresiyle yer degistirmis ,asagida biryerlerde toplandigi icin beynine kan gitmeyen ergenlerin actiği baslıklardan yazacak adam akilli baslik bulamamak .Kaliteli birseyler yazip , okumak isteyen yazarın isyanı . Cinsel içerikli baslik acanlardan , açık türbanli ayrimi yapan embesillerden , sozluk kizlari oyledir boyledir tespitlerinden baygınlık geldi artik. Sayenizde kalitesizlik , avamlık , sapiklik akiyor sozlugun heryerinden .Yazık .
açacak başlık bulamayan yazarın isyanıdır.

(bkz: entry den imla hatalarının akması)
insanı üzer.