bugün

50 karakter sınırına takılmış bir başlık. aslı "yaz sıcağında kendinden geçip cinsel isteklerini bastıramayan bakir ve bakire sozluk yazarları" olacaktı.

neyse efendim son 4 saattir her yerde cinsel içerikli fantezi entryleri ve başlıkların türemesiyle yapmış bulunmaktayım bu tespiti.

daha önce yaptığım ekşi sozluk ve uludağ sozluk arasında ki farklar tespitimin de bir göstergesi olan liseli yazarların bizim sozlugumuzde ki çoğunluğunun yol açtığını düşünmekteyim bu hadiseyi.

çözüm mü dediniz? çözüm basit. bütün genç yazarlar toplanın. dişi birey, oğlan birey farketmez. akşamüstü çıkın dışarı gezin kaynaşın, biraz alkol ve evet! sorun çözüldü.

lütfen rica ediyorum sakin bir şekilde sozluk civarlarında takılıp, tespit yaparken, birden sozlugun erotik bir siteye dönüşmesi yani... psikolojim bozuldu lan! yeter.

(bkz: genç yazarlar rahatsız)
(bkz: aa bu benim lan).
aynı zamanda çok üstlerine giderseniz eğer çok agresif olabilirler ben bugün bunu gördüm. bütün hormonlarını üzerinize kusabilirler dikkat edin.

yaz gelse de mala vursak hakikaten.
başlıklarıyla sol frame i sürekli bir masturbasyon potansiyelinde tutan sözlükcülerdir.

(bkz: tedaviden önce tedaviden sonra)
bir zamanlar görülmezden gelinen kızlara asılanlardır.
çükleri feci şekilde tahriş olanlardır aynı zamanda. yazık!