bugün

iki ucu boklu değnek durumu. Kedi sahiplenme niyetim vardı. Barînaktan almak yerine sokaktan bi tanesini eve getirmek daha mantikli geldi. Sonuçta barinaktakilerin sicacik yerleri var. Sokaktaki yavru ise buyuk ihtimalle kışı atlatamaz.

Iste bu sabah sahilde kedi avina çıktım. Sonunda çok güzel bi tane buldum. Kül rengi gıdısının altinda beyazliklar var. Çok uğraştırdı ama şu anda evde kedi. Hani yaşayacak olması çok güzel de ne bileyim içim bi kötü oldu. Anasindan babasindan kardeşlerinden ayırdım lan. Iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum.
görsel
izmirdeysen haberleşelim yazarıdır. Yardımcı olabilirim.
bir yavru mirketi anasındna ayırmak değildir.
Kediler 2 ay boyunca sağlıklı gelişimi için süt almak zorundadır, 3 aylığa kadar da sosyal davranışların oluştuğu görülür.
Soğuk havadan dolayı alındıysa güzeldir fakat illa kedi beslemek isteniyorsa ve sokak kedisi tercih ediliyorsa bir de sakat bir kediyi beslemeyi tercih etmek daha iyi olurdu.
ilginç olay.

ilk kedimin gözleri yoktu. Gecen sene kaybettik malesef. Yine kör bir kedi alacaktim ama ev arkadaşlarım istemedi. Bakamazlarmiş kedinin suratına.
Universite yillarimda yaptim bunu. Belki de o gunden bugune hayatimin boktan gidisatini bu acikliyordur. Ahi tuttu heralde anasinin.
Bunu bir çoğumuz yapmışızdır büyük ihtimal ile. Gördüğümüz sevimli yavru bir kediyi eve almak umuduyla annesinden ayırıp kucaklayarak kaçırırız. Sokakta yaşarsa ölür düşüncesi ile yaptığımız bu şey ne kadar doğru bilmiyorum. Ama kaç yaşıma gelirsem geleyim sokakta gördüğüm yavru kediyi kucaklayıp eve getirmeye çalışacağım galiba.