bugün

dişi terminatör olma olasılığını akla getirir.
Yatağa soktuğunuz saksıdaki yetişmiş meyveyi gören hanım kişinin merakını gidermek amacı ile sorduğu sorudur.
O saksının yatakta ne işi olduğu da başka bir merak konusudur.
(bkz: Yataktakı saksı)
tıbbi müdahale yapılıp yapılmadığını kasdetmiştir. muhtemelen hard seviyor. aman tikkat.
oRGANIK HIYAR DELISIDIR.
(bkz: işte bunlar hep hormonlu).
Yatağın üretildiği malzemenin kanserojen olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kızdır. Yatak sonuçta. Ömrün 3'te 1'inin geçtiği bir yer. Bu tür detaylar önemli.
Muhtemelen muhatabı doğuş olan kişi. Sanatçı geçineninden.
-aaa organik mi bu?
+hayır tatlım, nakil yaptırdım
-nerden?
+nijerya'dan
-allaaa hu akbar!
bu bayan, babası yaş sebze meyve halinde yılların kabzımalı olduğu için patlıcandan, maruldan, domattan iyi anlamaktadır. yatağa girer girmez böyle bir soruyla karşılaşınca afallarsınız, herhale iyi bir şey demek istedi diye düşünür ve gururlanırsınız. fakat kazın ayağı hiç de öyle değildir. bir an için gözünüzün önünde annenizle birlikte daha geçen cumartesi semt pazarına gittiğiniz o sahne canlanır. organik, katkısız gıdalar ezik, büzük, diğerlerine nispetle ufak iken hormonlu, genetiğiyle oynanmış olanlar parlak, şekilli, pürüzsüz ve heybetli durmaktadır. o an kızın niyetini anlarsınız ve utanıp ellerinizle avret mahalinizi kaparsınız. tv' de premiyer lig özeti olacaktı, charlton athletic' e 500 tl oynamıştım. ben bir ona bakıp geleyim deyip üzgün bir halde olay mahalinden uzaklaşırsınız.