bugün

(bkz: senin o bıyığını sikicem ama)
*
göt leblebisi.
not: az önce inci sözlükten öğrendim,ilk kez duyuyorum ve gülmenin üzerine geldim.
adını feriha koyduğumun çocuğu. adamdaki feriha düşmanlığı ruhuna işlemiş.
buyur buradan yak:
http://www.youtube.com/watch?v=zOWZ_HyYxEU
yatılı okul yıllarında yatakhanede yapılan boğuşmalar esnasında kafasını sert bi şekilde duvara çarpan arkadaşın dudaklarından dökülmüştü...

"amına kodumun oğlusunun çocukları..."
Cuma çıkışı cami'de ayakkabısını çaldıran muhasebe müdürünün cemaati çileden çıkaran küfürüdür: "bi namaz kılalım dedik amına koduğumun yerinde ayakkabımızı çaldılar" kınadık kendi de özür diledi yoksa linç edilecekti.
(bkz: selam amınıza koyayım ben kaçtım görüşürüz)
toprağını siktiğimin ağası.
babanın düşmanlarını sikeyim.
gölgesinde oturduğun ağacın , aşağı sarkmış en uzun dalının ucundaki son yaprağın içindeki damarları... *
ananının kafasını düdüklü tencereye sokar öttüre öttüre sikerim.
seni geçemeyen spermlerin amına koyayım.
"biz karıncayı siker belini incitmeyiZ".
Ince işlerin adamı olduğunu anlatmaya çalışan alagavatın kendini ifade etme biçimi. Ulan nasıl bi zihniyet bu.
- 32 ağzını s*kerim.
- seni çekip çıkaranı s*kim.
başşak geçmek

ehe. Ben bunu sözlükte gördüm hacı.
amını yedimin.( küfürbaz haydo)
" ananın am kılları ile sana kazak öreceğim"

buGÜN bir yazarımız tarafından diğerine söylenen söz. Keşke demeseydi, çaylaklık cezası aldı Ama, çok kızmasa böyle bir şey demezdi heraldE.
niyetim acizane-i taciz etmek değil
bilakis efkar-ı umumiye de
nacizane-i bir sikiş teklifidir
vereceğiniz her türlü cevap
harabe-i sikimin dermanı olacaktır.
bu nedir be abi. nasıl bir tekliftir allahsız.
Ölmüşlerinininn ...
mına paraşütle inerim.
Ben bu adamın;
Babasının kullanmadığı prezervatifin imalatını yapan şirketin distribitörlüğünü üstlenen firmanın dağıtım elemanının kullandığı arabanın ön düzen balans ayarını yapan yetkili servisinin iletişim için kullandığı telefon operatörünün yaptığı kampanyaları tanıtırken dağıttığı broşürleri basan matbaacının yola attığı mendilin içindeki sümüğün ribozomlarında sentezlenen proteinleri skeyim.

edit: şahsıma edildi dayanamadım copy paste yapim dedim buraya.
düşman götüne, düşman götüne!
ananın ağzına 2burmalı 3lü salto ile tekme atarım.
taksiciden önde duran özsüt kamyonetine.
--spoiler--
ulan seni muhallebi yapar ılık ılık sikerim. cibiliyetini siktiğimin denyosu. nayaksın lan sen.
--spoiler--
küfür edip bir de yarmasını beklemek salakça olurşşş.