bugün

Aynen yaşanmıştır:

Hastaneden gelirken 40 kontör almak için aveaya gittim ve adam parayı aldı tamam 5 dk sonra yüklenecek dedi eve geliyorum. 40 kontör yüklendi biraz ilerledim 82 kontör oldu biraz ilerledim 122 oldu eve geldim en son 201 kontörüm oldu. Vay dedim ne ballıyım..Aradan yarım saat geçtikten sonra kontörcü aradı yüzüne kapadım telefonu sonra gene aradı açtım işte diyalog:

K:-Hanfendi bir hata olmuş galiba kardeşim size 40 yerine 200 kontör yüklenmiş.
F:-Eee biraz öyle oldu napalım artık nasip işte kime niyet kime kısmet efenim.
K:-Olmaz hanfendi xxx'tasınız dimi buraya gelseniz ücreti ödeseniz
F:-Niye ödüyorum hem ben gelemem çok yoğunum iş var güç var projeler var
K:-Ben şirketi arıyorum o zaman sakın telefonunuzu kapatmayın. Meşgule almayın biraz önceki gibi.

Bunlar benden kontörümü alacaklar hemen 5000 sms yaptım.Biraz kullandım...Adam tekrar arar:

K:Hanfendi ben şirketten arıyorum lütfen şu sorunu çözelim
F:O benim oldu hem 200 yüklemediniz 160 yüklediniz.
K:Evet bilgisayardan bakıyorum 160 yüklemişiz(sms yaptığımdan haberi yok..).Bu hata düzelmezse iş büyür hanfendi yormayın bizi.!
F:Yapmayaydınız hatayı ya iyi tamam napıyım oraya gelmem ücreti ödemem.
K:Tamam bir numara vereyim kontörleri oraya yollayın eğer telefonunuzu kapatırsanız sizi rahatsız ederim.
F:Off peki ya hay allahım 119 yollarım 40'ını alırım ha!Valla hiç karışmam..(Hat benim üstüme olsa 2 cihan bir araya gelse zınnık vermezdim ya neyse.)
K:Peki zaten 40 almanız gerekiyor .( Saf işte halbuki 40'ını almıştım zaten. ) Bir sorun olursa çağrı yap biz seni arayalım...(uff samimiyete bak..)

F:119 kontör yüklemiştir çağrı yapar
K:Evet noldu yüklediniz mi kaç yüklediniz çok teşekkür ederiz yardımınız için..
F:Valla çok ayıp bişey bu peki yükledim 119 kontörü..
K:Ne 119'u 162 niye yüklemediniz
F:Yok artık daha neler 40'ını aldım işte!Of yaa hem suçlu hem güçlü
K:aaa doğru ya afedersiniz bir sorun olursa rahatsız ederim sizi ona göre kapamyın telefonunuzu.

(Sonuç olarak:Allah herkese bu duyguyu yaşatsın..)