bugün

Var ise aradığım yöntemdir.Kendimi bildim bileli yalnız olmak baya bir kalbimi acıtıyor.8 milyar insanın bir tarafta, benim diğer tarafta olduğumu hissetmem yoruyor.Soruyorum size ey sözlük, bundan zevk almanın bir yolu var mı? Yalnızlıktan nasıl zevk alınır?
yalnızlığa alışılmaz. yalnızlık bir ruh halidir, ona bürünürsün.
Çok biliyorsunuz amk.
2s kuralı ile alışılır...

Yalnızlık ruh hali değil hakikattır.
Noktayı kodum.
illa gece gece hüzünlendireceksiniz sevgili sözlük...
alışılmıyor sözlük , kendiliğinden geçiyor.
anasını satayımı ülke kitap okumaktan bir haber.
kendi ile baş başa kalmayı yalnızlık sananlar alışamaz. ancak sistemin kölesi olur.
Alıșılmazsa, insanı içten içe kemiren, deli eden hâldir. Tavsiye, kafa dağıtacak hobiler edinin. Bende çeviri iși var. Yeni kelimeler, kök araștırması ve uygun kullanımı derken kafa yalnızlığı unutuyor. Kodlama bilgisi olan arkadașları da fansublarda typesetting, kfx maker olarak girsinler. Kfx maker iși kodlamacının yaratıcılığıyla güzel duran alan. Karaoke efektleri yazıyorsun. Lua kodlamasına dayalı.

Merak edenlere:
- Kaliteli çeviriler veren çevirmenler:
(bkz: ARE-YOU-SURE)
(bkz: Ecthelion)
(bkz: DobyWan)

- Typesetting ve kfx makerda kaliteli çıktılar vermiș fansublar:
(bkz: AnimeOU)
(bkz: PeaceFansub)

Not: Tabii bu dediklerim hobi. Geliri yok.
Fark etmeyeceksin alıştığını. Yavaş yavaş ele geçirecek bu duygu seni.
gecenin bir vakti zifiri karanlık bir odada aynada hayallerini oynatıp kendi kendine gülümsemeye başladığın an alışmaya başlıyorsun.

zaten bir o anı hatırlıyorsun.

sonra şarjın 80 den aşağı inmiyor.
bazen insan yalnızlığa aşık oluyor. fakat ondan nefret ediyorum şu anda. allah bozmasın diyin laa.
Bir kere alıştın mı yalnızlığa, siktiri çekersin her kafanı bozana.
Yalnizliga bal gibi de alisilir. Seni daha cok mutlu edebilecek birisi hayatina girmisse ohh bal kaymak gunlerin gecer. Allah onlari yanimizda sonsuza kadar daim etsin. Amin.