bugün

siktir la şuradan bebe. kesin osbir çeken veledin tekisin. el sikini görmeyen kendininkini balyoz zannedermiş. seni yok seni sikeceğim, yok eline vereceğim diyen kaç tane kekonun dişlerini eline verdim biliyor musun sen? dua et sanaldasın. karşımda olsan dediğin lafların birini bile söylemene fırsat kalmadan her tarafını kırmış olurdum. deli gücü vardır bende. birini az kalsın öldürüyordum zor elimden aldılar o piç kurusunu.

benim prensiplerim var. şahsi algılama. atatürk düşmanı herkesten tiksiniyorum ben. ben şu an şeriat ülkesinde yaşamıyorsam ve ateistim diye idam sehpasına götürülmüyorsam o adam sayesinde. o adamın karşında olan herkesin karşısındayım.
ona bakarsan sen de tecavüzcü hamas'ı destekliyorsun? ben yahudileri desteklemiyorum. arap taşşağı yalayan birini biliyorum. arap velet prensin elini öpmüştü. çomarları da araplara toprak satıyor. belli ki arap kocalarından iyi para alıyorsun. işinde iyi bir fahişe olmalısın. hijab diye bir kategori vardır. orada araplar fahişelerinin ağızlarına sıçarlar. seni o kategoride hemen bulabileceğimi sanıyorum.

türkleri şehit eden, ermenileri destekleyen, rumları destekleyen, çin'i destekleyen o sikik arap devletini asla desteklemem. şimdi kudurabilirsin fahişe evladı seni. ha sen arap dinine kölelik yaptığın için arap yalamayı seviyor olabilirsin. orası beni ırgalamaz zaten.
döl israfı arap kırmalarına takılmaması gereken yazar. yahudilerle ticaret yaparlar, yahudilerden madalya alırlar, havralarda yahudi eli sıkarlar, sonra da millete yahudi derler.

ulan bana bak arapçı yavşak, sana bir koyarım, ömür boyu pipet kullanmak zorunda kalırsın.
Nick e bakınca özenti velet vibe ı veriyor.
iyi bir yazar. Dikkat etmesi gereken şey kendini kemalist olarak tanıtan yahudi tasmalı köpeklere inanmaması.
bu yazar bana nickaltımda bir soru sormuştu. cevabını da aldı. nasıl götten yemiş işgal artıklarıyla uğraştığımı gördün mü şimdi?

hocam, bu arada havlayan köpek ısırmaz. klavye delikanlısı doludur bu sözlük.

neyse hoş geldin sözlüğe. kemalist olmana sevindim.
Her boka burnunu sokan ergen. işine vazife olmayan şeylere burnunu sokma ki burnun yerinde kalsın. Tavsiye.
troll olmadığı sürece hoş gelmiş yazar. inşallah west ham united taraftarıdır. hertha berlin ise o da güzel olur. saygılar...