bugün

çölde kutup ayısının düdüklediği bedevi moduna girmektir. yagmurda indigi sahile tsunami vuran romantikle de aynı kaderi paylaşmaktır bi yerde. hepsinin ortak paydaı; çkü tutmak. olay bu.

lakin,

işin içinde cenabetlik olduğu kadar bilinçsiz romantizm yapma çabalarının da etkisi var. yak evinde mumunu, tütsünü, saç etrafa gül yapraklarını.. böyle yap romantizmini. ya da aç bi şarap, koy beğendiğin/ beğendiğiniz slov bi müzik, bu şekilde gider ilişkinin romantizm ihtiyacını.

nedir yani yağmurda yürümek, koşmak, pandikçilik oynamak filan? bunun seli var, şimşeği var, sucuğa dönmesi var. değer mi güzelim günün içine sçmaya? değmez efenim, değemez. şimşek çakıyor lan, pikaçhuya dönüyosun anasını satayım. o saatten sonra sezen cumhur önal olsan ne fayda? bi işe yarar mı?

stratejik düşünün, daha risksiz eylemler icra edin bre gafil romantikler. üzülürsünüz yoksa.
severek ölmek dedikleri hede bu olsa gerek.!
(bkz: kadınla sevişirken erkek çıkması)

edit: çaylak çaylak..
(bkz: ne şehittir ne gazi bok yoluna gitti niyazi)*
romantizmin nirvanaya ulaşma hadisesi.

-aşkım hadi bi yere girelim artık.
+aa olur mu yagmurda yürümek gibisi var mı?
-ama aşkım bu yagmur romantizm icin biraz fazla degil mi? evlerin catısı ucacak neredeyse
+olsun benim kalbim yerinden uçuyor şu an. çatılar uçmuş çok mu?
-ama ama çok soğuk.. üşüyorum ben.
+önemli olan kalplerimiz degil mi? sımsıcak bir kalp var burada senin için atan.
-gök gürlüyor korkuyorum. şimşek çarpacak.. korkuyorum ya anlamıyor musun beni?
+şimşek nedir ki? benim içimde çakan şimşekler bütün kainatı yakar, yıkar.

(söz biter, şimşek çakar, romantiğimiz yerlerdedir)
şşşırrakkkkk...*
-düştün kaldın kafana yiyince şimşeği. noldu? konuşsana şimdi.
+aaahhhh. sus sus. hem şimşek gökten düşmez, yerden yükselir. aaahhh..
-ne yani g.tüne mi girdi şimşek?