bugün

ünlü yabancıların ölümleri sonrasında; sözlüklerde, twitter'larda, facebook'larda sıklıkla görülebilecek samimiyetsiz türktür. ''allah rahmet eylesin'' ''huzur içinde yatsın'' ya da ''mekanı cennet olsun'' falan dediğinde ölmüş kişinin anlamayacağını ve duasının/dileğinin kabul olmayacağını düşünüyor olmalı ki, ''r.i.p =('' yazar dağlara taşlara..

edit: ha elbette isteyen istediğini der. herkesin hayatına kimse karışamaz. ben bu şekil derim, şu bayan şu şekil der, şu şekil der. özgürlüğü biidir. orası ayrı tabii. ama bu olayda ırkçılık falan aramak çok feci derecede saçma olur. hiçbir ırkçılık falan yok söylediğimde. sadece samimi olmadığını düşünüyorum bu tavrın. hatta bunu yazanların birçoğunun da, yazdığı şeyin ne anlama geldiğini bildiğini sanmıyorum. o derece.
kimilerince insan aşağılamaktan, ırkçılığa kadar türlü şekillerde algılanıp, araya kusmuk bile karıştırılıp höykürülmüş bir tür eleştiri, bir tür takılma, komiklikler, şakalar minvalli bir sitem.

ne dedik amk? rip yazanlar orospu çocuğudur! mu dedik?

ne rip'miş arkadaş..

edit: ayrıca şu 'yetkili' eleştirmez, yetkili küfretmez, yetkili bilmem ne bilmem ne zırvalıklarından bi vazgeçilse ne güzel olur artıkın!

yetkisini sikeyim size bir şey olmasın arkadaş.
Içinden gelmiş ve demiş olan Insan. Allah rahmet eylesin der rip der onu der bunu der sanane kardeşim ?