bugün

bazi ergen kalmis arkadaslarin yaptigi.

cogu zaman baslik aciyor bu gavatlar goruyorum.

turk dizisi izleyen insan modeli ya da turk dizilerinin hep ask mesk konulu olmasi falan.

bir dk ya sen simdi walking dead, big bang theory, hav ay met yor madir izledigin icin diger insanlardan ustun mu goruyorsun kendini ?

aq embesili turk dizisi izlesende ayni amerikan dizisi izlesende ayni.

ikisi de bos vakit doldurma amaciyla degil mi?

amerikan dizisi izleyerek evrenin sirrini mi cozuyorsun?

internette yorumlarda falan gorursunuz 'bunu izlemeyen gitsin arka sokaklar izlesin'

adam arka sokaklar izleyen kitleden ustun goruyor kendini.

aq kekosu dizinin yapimcisi olsan anlarim bu kadar fanatikligi ama bu amerikan dizilerini anan babanmis gibi sahiplenecek kadar ne yasadin lan ?

simdi bazi mallar baslik sahibi ask-i memnu izliyor falan yazar, ben de amerikan dizileri izliyorum ama izledigimle kaliyorum.

sagda solda walking dead izliyorum ben yeaaa diye hava atmiyorum.

edit: evet iclendim oturdum yazdim. sen baska bir sey mi yapiyordun sozlukte hayirdir?
on beş yıl önce belki ama şu zamanda değil.
Birçok kişinin içinde bulunduğu durumdur. Dizi iyi de olsa kötü de olsa ortamlarda hava atma gereği duyarlar. Espri anlayışları kendilerine hitap etmese bile gülme efektine eşlik ederek gülerler.
Sonuçta türk dizilerinin çoğunda bir bok yok ayrıca çoğu kişi " damoooon çoook tatlı !" diye dolaşıyor onlar için doğru olabilir .
Yahu bi de baskı yapıyorlar zorla şifrelerini veriyorlar. Bana ne amk izlemeyeceğim. Neymiş Türk dizisi 3 saatmiş siz de sanki yarım saat izleyip kapatıyorsunuz? Bütün gün yataktan çıkmayıp izleyen var. Bu kadar görgüsüzlük de fena.
bunun bir de benim evde televizyon yok ben hep netflix açıyorum versiyonu vardır. gerekli malzemeler bir adet fırıncı küreğidir.
üstünlük mü bilmiyorum ama ben türk dizisi izlemiyorum ya da ben televizyon izlemiyorum diyen kendini elit sanan beyinsizlerden pek hoşlanmıyorum. ne bekliyosun yani alkışlamamızı mı?
Üstünlük değil de türk dizilerinden daha kaliteli ve daha zevkli olduğu için doğru tercih demek daha iyi olur. Sevdiğiniz insanların da sizin izlediğiniz dizileri izleyip yorum yapması hoş bir şey bence.
Yabancı dizi izlemekle hava atan ergenler de var tabi. Yanlış olan bu.
türk dizilerini bende izlemiyorum ama marifetmiş gibi bunu her ortamda dile getirmiyorum.