bugün

kısa boylu kızların abuzer kadayıf gibi göbek deliğinin üzerine pantolon, etek, şort ne varsa çekmesiyle oluşan moda. götün bacakların güzel değilse sırıtır. şu moda bitse de kurtulsak amk, ipini koparan göğüs altına kadar çekiyor giysiyi, yeter la yeter.
kızları itici gösteren moda.
Kişi eğer çok kilolu değilse ve ortalama bir boya sahipse giyen kişiye yakışır diye düşünüyorum.
1.50lik hanım kardeşlerimiz için "boynuna kadar çekilen pantolon modası" olarak anılacak hede.
Kimsenin giyimine karışmak haddim değil ama böyle giyinen birisi gerçekten itici bence. Tabiri caizse ön taraftan çok çirkin gözüküyor. Yinede bana ne tabi. Millet ne giyerse giysin.
Nihayet geri döndü düşük bel pantalonlardan illallah gelmişti.
Boy kısa bir de düşük bel giydiyse bacaklar kalıyor bir karış.
En sevdiğim.
kalçanın ancak çatal kısmına kadar kapatan ve oturulduğu anda hayata tutunmaktan vazgeçen düşük pantolon modasının yanında şahsen benim hoşuma giden ve rahat bulduğum pantolon türünün moda olması durumudur. her şey hastasına güzeldir. beğenmeyenler de elbet olabilir.

(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
Bi an önce geldiği yere dönsün modasıdır. zayıf, kilolu uzun ya da kısa kim göbek deliğinin de üstünde bi pantolon düğmesi ile rahat edebilir ki! nefes alınmıyor yahu... çatal gösteren düşüğün de taraftarı değiliz tabi. yaşasın normal bel.