bugün

üniversite öğrencilerinin work and travel organizasyonu adı altında danışmanlığını yaparak iş ve konaklama ayarlayan şirketlerdir.
(bkz: poseidon)
sözlükte hakkında çok bilgi verilmeyen şirketlerdir. gidenlerin tecrübelilerin bilgi verilmesi beklenen şirketlerdir.
şirketlerin durumu hakkında bilgiden ziyade para kazanmak isteyenler için en ideal yer alaska ve las vegas'tır sanırım. hem eğleneyim hem para kazanayım diyorsa kişi las vegas. ama yok çok para kazanayım nasılsa gezerim diyorsa da alaska'dır. net.
success kaliteli bir danışmanlık firmasıdır. gidiş, oryantasyon, dönüş ve dönüş sonrasında kaliteli hizmet verir.
ayrıca global wat veya benzeri bir firmadan katiyetle uzak durulmalıdır. zaten dekanlık sitelerinde her yıl mimli wat şirketlerinin listesi yayınlanır. yada sadece bizim üniversitede yayınlanıyordu bilmiyorum.
i-cep de kaliteli firmalar arasındadır.
Gonderdikleri yerde, hepsi ayni is bulma acentasiyla iletisime gecen ve anlasma yapan sirketlerdir. Bu yuzden kimi sectiginizin bir onemi yok.
Advis diye bir firma var sakın sakın önünden bile geçmeyin. Parayı alana kadar öyle bir anlatıyorlar ki her şey süper. Parayı aldıktan sonra yüzünüze bile bakmıyorlar, çok iyi araştırma yapıp öyle karar verin.
hangileri iyi diye araştırılan sirketlerdir.
bu mevzudan daha fazla bahsedilirse ben de yolcu olacağım sanırım. best of merak edilen şirketlerdir.
gittiğin ülkede kalmayacaksan boşuna masraf yapacağın şirkettir.
gelecek yaz success ankara ofisiyle gideceğim. daha önce iki arkadaşım arkadaşım gitmişti, çok memnun döndüler. ben de onların geri dönütüne göre karar verip success'le gitmeye karar verdim açıkçası. merak edenler için fiyat detaylarını verebilirim.
benim yaşamak istediğim amerikan rüyası için gerekli olan şirketlerdir.

ortalama kaç tl e patlar ve ingilizce seviyem şuan pre-intermet(B1) bi kaç ay sonra intermet(B2) e geçeceğim sıkıntı çıkarmı bu yaz zaten bitti gelecek yaz için bi şeyler yapmak istiyorum.

Balıkesir ve çevresinde (izmir,bursa vs.) bulabileceğim bi şirket var mı?