bugün

az önce başıma gelmiş olandır. çenemi oynattığımda çıt etmesini beklerken, geri geri sayan bombaların dıt dıt dıt sesini anlık duymamla beni şaşırtan seslerdir.
(bkz: sümbül ağa nın çıkardığı sesler)
Karın tok olmasına rağmen hala guruldamasıdır.
sırt üstü uzanınca, karından gelen ses. çok su içmekle alakası var mı bilmem.
midem resmen konuşuyor.
Dalağımdan gelen sesle irkilmişliğim vardır,evet.
karın guruldaması özellikle sessiz ortamda guruldayınca milletin yanlış anlamasına sebep olur.
(bkz: kalın do)

erkekte tamam bi derece idare edilir de, kadında çok enteresan duruyor hafız. o ne öyle sırtlanların saldırısına uğramış buzağı gibi"dooooöoooöoöo". kadına yakışanı "mi" ve "si" hafız, kalın do gerçekten çok enteresan. bir de lamelif ye var ama onu dini bir başlık altında irdelemeyi düşünüyorum.
sol elini kaldırıyorsun. kaldır kaldır. heeee şimdi elini babafingona indirip bi güzel kavrıyorsun. ehehee şaka lan osbire bahane arıyon keraneci.

o sol elini sağ koltukaltına götür şimdi, dik vaziyette. doğru pozisyonu aldıktan sonra sağ kolunu tavuk gibi çırp. az önce buldum ben bunu. çok acayip bi ses çıkıyor. ilk ben buldum. şimdi de balkona çıkıp aşağı tükürücem, gelenin geçenin üzerine.
sevişirken garip şekillere girdikçe karşılaşma oranı oldukça yüksek olan enteresan seslerdir.
içsesim. bir kere sus ya, bir kere kafamı dinleyeyim.
Vicdan sesi.
Tam olarak çıktığı yer tespit edilemese de, sahibini, günün her anında rahatsız edecek güçtedir.