bugün

türkiye'de kasarsanız herkesten şarkıcı yapabileceğinizin göstergesidir bence ne güzel vj'lik yapıyorken arasıra da dizi de oynuyorken bu işe girmek niyedir anlaşılmaz.
yıllardır şarkıcı olmak için çaba gösterdiğini söyleyen kişinin şarkıcı olması olayıdır.

ben kendimi bildim bileli vj lik yapan[arada oyunculuk yapmaya çalışmış] bu kişinin bu beyanatından sonra ya hakikaten çok iyi bir adım atmış o kadar beklemiş tartmış, biçmiş ve şarkıcılığa soyunmuş ya da söylediklerinde asparagaslık var. yardım eden kişiler arasında fatih ürek var. klibini izlediğim zaman bakımından[1 dakika dayanabildim] şarkı söylemek için olmadığının kanaatındayım. ya da benim müzik konusunda fazla bir bilgim yok, bilemedim.
o aslında eskiden Kral Tv'de gecenin bir vakti büyüleyici sesiyle(!) yayınlanan ,her seferinde gördüğümde bana 'bu adam neden bu kadar rahatsız oturuyor'diye sordurtan zat-ı muhteremdir.Ne gerek var şarkı söylemesine, diğer sahneye gözümüz alışmışken ve katlanabiliyorken...
2.fatih ürek 2. arto veya 2. ajdar vakası olabilicek bi durumdur.
bir garip olsa da albüm o bet sesiyle albüm çıkartmayacak kadar zeki duran ama durduğu gibi olmayan eski vj.
fatih abimizden boşalan kontenjanı doldurmak içindir.