bugün

Destek vereceğim olaydır. Yalan yanlış bilgilerle dolu bir sitedir. Ermeni Kırımı diye sayfası olan bir site ne kadar sağlıklı olabilir zaten.
Kendi doğrularını evrensel doğru olarak kabul eden dar görüşlü türk halkının beklediği...

Sansürcü ve yasakçı zihniyet binlerce yıldır bu toprakları kan gölüne çevirdi zaten.

Siz akıllanmazsınız.

Geberin.
O zaman buradan bakıp bilgiç tavır takınanların vay haline.

Yahu gerçekten vikipedi sekmesi mutlaka açıktır diyerek övünenler var. Hadi bunlara bir nebze cahilliğinde boğulsun bana ne dersin de her dönem rapor hazırlayıp siteyi kaynak olarak kullanan var. insan kaynakça olarak eklemeye utanır. 8 dönemdir öğrenemediler raporların tez kökenli olması gerektiğini.

Bir tez 50-60 sayfa ben onu okuyamam diyip bu tip sitelerden medet ummak, ne bileyim. Bu kadar kolaycı olmak bana garip geliyor.
evet engellenmiştir.
interneti yurt dışına kapasın hatta interneti kökten kapasın.

dumanla haberleşelim. daha romantik olur.
Bilmeyenler için bilgilendirme;
#Wikipedia Türkiye'yi DAEŞ'e destek vermekle itham eden içerikleri kaldırımayınca erişim engellendi.
Madde madde konunun özeti şöyle :
1-Wikipedia "Türkiye IŞiD'e destek veriyor" maddesi ekliyor.
Türkiye'deki Wikipedia editörleri bu yalanı düzeltmek istiyor.
2- Ancak Wikipedia, bu yalanı düzeltmek isteyen editörlere erişim engeli koyuyor.
Bu sefer devreye BTK giriyor, Wikipedia ile yazışılıyor.
3- BTK, Wikipedia'dan bu yalan içeriğin kaldırılmasını istiyor belirli bir zaman veriyor.
Ancak Wikipedia içeriği kaldırmıyor.
4- BTK, hem Türkiye'deki editörleri sansürleyen hem de resmi yazışmalara cevap vermeyen Wikipedia'ya erişim engeli koyuyor.
alıntıdır.