bugün

irdelenmemesi gereken hatta direkt kabul edilmesi gereken bir kaynak.

Oturdum, izledim. sıkıldım ama yılmadım, sizler için leş kalitedeki türk dizilerini izledim. sonra "tobe bismillah, bu ne ya?" dedim. Lan bu ne cidden? istisnasız tüm türk dizilerindeki kızlar, paso trip atıyor erkeklere. Erkekler desen, hangi cıbıldak karıyı görse "hülooğğ" diye sardırma derdinde. Sonradan asıl saf kalpli kızı keşfedip, aşık olma peşinde. Bakınız, kezbanlığın ve kamilliğin/barzoluğun sebebi de bu dizilerdir. Hiç abartmıyorum. 2 saat boyunca bir dizinin tek konusu "sen beni yanlış anladın" temalı atılan mesajlar ve bir ton arama yapan yapışkan türk erkeği, diğer yanda "olmz kızm açmiycaam açmiycaam telefon benim değil mi, açmiycam? ımf ımf açmiycaam... çok bkler o, pislk hain şeyh arasın dursn kopek gibi sürnsün hıhh" türünde cümleler söyleyen kızlar olabilir mi ya? Olabilir mi? Oluyo işte, oluyor maalesef. Tam bir varoş ilişki. Eksiği yok, fazlası var. O onun sevgilisine göz diker, o onun kocasına aşık olur. Uff.

Bu salak dizileri izleyen toplumumuz şu an birbirine "barzo", "kezo" diye etiket yapıştırıyor. Güzelim ilişkileri, tüketim çılgını olan sizler sakız gibi çiğneyip tadı gidince atıyorsunuz. Birer varoş ilişkiye dönüştürüyorsunuz.

Böyle leş yapımlarla toplumumuz vakit geçiriyor bi de. Ya yemin ediyorum, kusura bakmayın ama izlerken midem bulandı, neredeyse kusacaktım da annem ağzıma sçar diye korktum kusamadım.