bugün

dikkat edilmesi gereken başka bir husus da kutudan mührü kurtardıktan sonra geride kalan tozları 5-10 saniye boyunca izleyenin içinde iç gıdıklayıcı bir his uyandırarak temizlemektir.
bütün kutu açıcıların bir araya gelip kutuyu tuturak açmasıyla daha kolaylaşan(!) eylem.
sanırsın ki pandoranın kutusu açılıyor.
kutunun yanındaki mühürü kopardıktan sonra ellerinle tozunu alıyor gibi yapmanın farz olduğu eylem...
-sevgili x arkadaşım, artık senin gitmene üzülmemiz lazım, sen daha çok nasıl para kazanırsın bunu düşünmemiz lazım.*
-3 gündür büyük açıyorum, tam erekte* olucam açtırıyorsunuz. bakalım hayırlısı inşallah bugün küçük açarız.

-* (heeehhh şimdi sıçtık benim açmamı istiyor, acun da bir yandan işaret ediyor bir dk. konuş diye, ben en iyisi sinerji saçmalığına gireyim) eveeett acun bey, elele tutuşursak, ve konsantrasyonumuzu* kutuya yöneltirsek ben küçük çıkacağına inanıyorum. (oohh bu bahaneyle yandaki karınında elini tutuyorum iki programdır, çakmasa bari)
izleyiciyi ekran başında kanser etmekle eşdeğer davranış biçimi. Neden iki dakika bekliyorsunuz açmak için? Mal mısınız? ya da bizi mal mı zannediyorsunuz?